• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak wyłączyć wyświetlanie błędu deprecated

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
252 wizyt
pytanie zadane 20 listopada 2016 w PHP przez WojtekJ222 Nowicjusz (120 p.)
edycja 20 listopada 2016 przez WojtekJ222
Witam, od roku ćwiczę programowanie w c# z użyciem silnika graficznego unity 3d. Wczoraj wieczorem wpadłem na pomysł by zrobić system logowania i rejestracji z poziomu gry. Na potrzeby nauki założyłem konto na darmowym hostingu. Skonfigurowałem bazy danych. Moja cała wiedza o PHP wynika z kilku odcinków na kanale pasja informatyki. Skrypty PHP do logowania i rejestracji wziąłem z anglojęzycznego poradnika i przerobiłem na własne potrzeby a nastepnie wgrałem przez program filezilla. Gdy chce przetestować działanie skryptów przed komunikatem jaki ma sie wyświetlać jest pewnien błąd. Po wpisaniu błędu w google dowiedzialem sie że jest to błąd deprecated i da się wyłączyć jego wyświetlanie. W tej sprawie jest kierowane moje pytanie - jak wyłączyć wyświetlanie tego błedu i gdzie to zrobić. Przepraszam za możliwe błędy ortograficzne i interpunkcyjne ale jestem dyslektykiem, usunąłem ich tak wiele jak potrafiłem.

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 20 listopada 2016 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)

Nie ukrywaj błędu! Napraw go!

Zapewne wziąłeś kod z roku przedpotopowego.

Powiedz mi, gdy widzisz fatal error lub lukę w zabezpieczeniach w swojej grze, to też ukrywasz na prawo i lewo?

Podesłałbym jakiegoś „prawilnego” gotowca, acz takowych nie znam.

Jeśli mam wybierać między złem a złem, wolę nie wybierać wcale.

Więc zamiast wysyłać Ci kolejnego syfu, poczekaj, może ktoś będzie miał coś porządnego i oficjalnego pod ręką.

Gdy będziesz zmuszony, staraj się szukać coś z frazami: PHP, Login, System, 2016, PDO.

I wystrzegaj się hinduskich gotowców.

komentarz 20 listopada 2016 przez xandros Nałogowiec (29,450 p.)

I wystrzegaj się hinduskich gotowców.

Mówimy nie hinduskim programistom, którzy zabierają nam prace i robią za marne grosze.

Istnieje tylko Zło i Większe Zło, a za nimi oboma, w cieniu, stoi Bardzo Wielkie Zło. Bardzo Wielkie Zło, Geralt, to takie, którego nawet wyobrazić sobie nie możesz, choćbyś myślał, że nic już nie może cię zaskoczyć. I widzisz, Geralt, niekiedy bywa tak, że Bardzo Wielkie Zło chwyci cię za gardło i powie: "Wybieraj, bratku, albo ja, albo tamto, trochę mniejsze".

Uzupełnienie poprzedniego:

- Zło to zło, Stregoborze - rzekł poważnie wiedźmin wstając. - Mniejsze, większe, średnie, wszystko jedno, proporcje są umowne a granice zatarte. Nie jestem świątobliwym pustelnikiem, nie samo dobro czyniłem w życiu. Ale jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym złem a drugim, to wolę nie wybierać wcale.

Ogólnie polecam przeczytać ten rozdział wiedzmina. Imho jest jednym z lepszych.

 

komentarz 20 listopada 2016 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
Nie jestem w posiadaniu sagi.

Acz, gdy skończę doczesne książki, będę musiał się poważnie zastanowić nad kolejnymi tytułami... ;)

Dziękuję za dopełnienie.
komentarz 20 listopada 2016 przez xandros Nałogowiec (29,450 p.)
W ramach sprostowania: To nie saga tylko klucz, opowieści, wstęp do sagi. :P

(1 tom Ostatnie Życzenie rozdział: Mniejsze Zło)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 211 wizyt
pytanie zadane 30 maja 2017 w PHP przez Kamil Gąsior Obywatel (1,430 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 84 wizyt
–1 głos
3 odpowiedzi 327 wizyt
pytanie zadane 8 kwietnia 2017 w PHP przez mati212 Nowicjusz (180 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...