• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Pomocy!!! Ukradziono mi hasło!!!

Object Storage Arubacloud
0 głosów
481 wizyt
pytanie zadane 19 listopada 2016 w Bezpieczeństwo, hacking przez Karolcia Nowicjusz (150 p.)
zamknięte 19 listopada 2016 przez HaKIM

Witam bardzo serdecznie.

 

Jakiś czas temu dostałam wiadomość od googla.

Po przeczytaniu tej wiadomości zmieniłam wszędzie swoje hasła. Lecz moje konta na wp oraz o2 były zmienione. Pisałam do supporta lecz zero odzewu z ich strony. Dałam se spokój z tym przez długi czas nic się nie działo aż do teraz. Zmienił mi hasło na koncie facebook. Znajomi do mnie wydzwaniają z pretensjami co Ja im wysyłam. Mam tego dość.

Proszę bardzo o pomoc. Mam bardzo mało czasu w poniedziałek idę na odział i nie będę mogła nic zrobić ;^;

 

Rozumiem że to jest drażliwy temat więc proszę o kontakt na mojego meila karolcia1444@gmail.com

komentarz zamknięcia: Sprawę uważam za zamkniętą.
komentarz 19 listopada 2016 przez Ivan Maniak (60,650 p.)

Pomóc nie pomogę, ale możesz wejść na stronę haveibeenpwned i sprawdzić czy twoje konto email/hasło nie było udostępnione w jednym z większych ataków hakerskich.

komentarz 19 listopada 2016 przez morele123 Gaduła (4,790 p.)
Przecież to po prostu sprawdza maile -.-

1 odpowiedź

+3 głosów
odpowiedź 19 listopada 2016 przez Konrad Nabożny Stary wyjadacz (13,460 p.)
W takim przypadku polecam iść na policję. Co my, użytkownicy forum możemy zrobić. Najwyżej polecić Ci zmianę hasła..
komentarz 19 listopada 2016 przez Karolcia Nowicjusz (150 p.)
Wiem że wśród was są osoby które potrafiły by je odzyskać. A policja... Nie załatwi tego do poniedziałku :(
komentarz 19 listopada 2016 przez Konrad Nabożny Stary wyjadacz (13,460 p.)
Jeżeli masz dostęp do swojego konta e-mail na którym jest Twoje konto facebook to wystarczy po prostu zmiana hasła. Klikasz na Facebooku "Nie pamiętam hasła" podajesz e-mail i na skrzynce klikasz w otrzymany link.
komentarz 19 listopada 2016 przez Karolcia Nowicjusz (150 p.)
Właśnie email do konta jest na o2 :(
komentarz 19 listopada 2016 przez Konrad Nabożny Stary wyjadacz (13,460 p.)
To w takim wypadku musisz odzyskać konto na o2. Sprawdź tam wszystkie dostępne opcje. Jestem przekonany że nikt z tego forum nie pomoże Ci się włamać na to konto o2.
komentarz 19 listopada 2016 przez Karolcia Nowicjusz (150 p.)
Skoro tak mówisz to pewnie masz racje. Pójdę jutro na policje. Przepraszam za zamieszanie.
komentarz 19 listopada 2016 przez Konrad Nabożny Stary wyjadacz (13,460 p.)
Nie ma sprawy. W sprawie kradzieży konta Facebook policja na pewno podejmie odpowiednia działania.
3
komentarz 19 listopada 2016 przez efiku Szeryf (75,160 p.)
Idź na policję. Powiedz którejś koleżance by napisała PW na Twoje konto skradzione z informacją, że sprawa kradzieży konta została zgłoszona na policję. Facebook trzyma dane logowania i inne różne ciekawe rzeczy. Bez problemu dojdą do osoby która Ci to hasło wzięła, ewentualnie niech znajomi zgłaszają, że Twoje konto padło ofiarą kradzieży.

Popatrz dokładnie na opcje odzysku konta, zdaje się, że można odzyskać jeszcze wysyłając im skan dowodu albo jakiś dowód tożsamości. Na pewno nie jest tylko na mail ;>

I następnym razem załóż sobie weryfikację dwuetapową z wysyłaniem kodów na sms.
komentarz 19 listopada 2016 przez Comandeer Guru (600,810 p.)
SMS-y można przechwytywać (choćby przez sztuczne BTS-y). Lepiej korzystać z aplikacji typu Google Authenticator lub Authy (ciut mniej bezpieczne – bo trzyma dane naszych kont w Sieci w celu synchronizacji między urządzeniami).

Podobne pytania

–2 głosów
0 odpowiedzi 232 wizyt
pytanie zadane 8 lutego 2019 w Bezpieczeństwo, hacking przez kamilka9719 Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 878 wizyt
pytanie zadane 18 września 2016 w Bezpieczeństwo, hacking przez avaneu Nowicjusz (210 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 145 wizyt
pytanie zadane 19 września 2016 w Bezpieczeństwo, hacking przez avaneu Nowicjusz (210 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,560 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...