• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak programować na...

Object Storage Arubacloud
0 głosów
387 wizyt
pytanie zadane 18 listopada 2016 w Offtop przez iWantCode Bywalec (2,170 p.)
zmienione kategorie 18 listopada 2016 przez Patrycjerz
Jak programować gry na 3ds lub nowego nintendo switcha?
komentarz 18 listopada 2016 przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)
Zadawaj pełne pytanie w temacie bo "Jak programować na..." Jest bez sensu, szczególnie że dołożenie "nintendo 3ds" nie sprawi że temat bedzie za długi. A tak trzeba specjalnie wchodzić w pytanie żeby sie dowiedzieć o co chodzi.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 18 listopada 2016 przez Patrycjerz Mędrzec (192,320 p.)
Nie sądzę, aby to forum było odpowiednim miejscem do zadawania tego typu pytań. Odsyłam do oficjalnej strony Nintendo, gdzie znajdziesz informacje na temat tworzenia gier na ich platformy, albo do grup dyskusyjnych zajmujących się tym zagadnieniem.
komentarz 18 listopada 2016 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)
komentarz 18 listopada 2016 przez iWantCode Bywalec (2,170 p.)
a dasz linka do oficjalnej strony Nintendo gdzie znajdę tę informację? Bo szukam i nic nie znalazłem :(
komentarz 18 listopada 2016 przez Patrycjerz Mędrzec (192,320 p.)

Sam pewnego czasu interesowałem się tym zagadnieniem i na stronie Nintendo znajdziesz jedynie ubogie informacje na temat partnerstwa i zamówienia zestawu deweloperskiego.

Nie wiem, czego dotyczy to pytanie: czy osprzętu, czy technologii, czy obu z tych rzeczy na raz.

Jak mówiłem, więcej informacji znajdziesz po prostu na innych forach.

komentarz 18 listopada 2016 przez iWantCode Bywalec (2,170 p.)
Znasz takie forum?
komentarz 18 listopada 2016 przez Patrycjerz Mędrzec (192,320 p.)

Niestety nie sad

komentarz 18 listopada 2016 przez iWantCode Bywalec (2,170 p.)
https://developer.nintendo.com/tools :( nie ma Unreal :( hmm -> Nintendo Dev Interface, ciekawe xD

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 790 wizyt
+2 głosów
3 odpowiedzi 541 wizyt
pytanie zadane 10 kwietnia 2021 w Inne języki przez eremas Nowicjusz (160 p.)

92,539 zapytań

141,382 odpowiedzi

319,476 komentarzy

61,928 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...