• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Dzienniki Programistów - nowy dział na forum [ankieta]

Object Storage Arubacloud
0 głosów
260 wizyt
pytanie zadane 16 listopada 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez demmi Bywalec (2,990 p.)
Witam. Mam pytanie do naszej społeczności. Na niektórych forach, co prawda o innej tematyce (sportowej) ludzie zakładają Dzienniki Treningowe w celu monitorowania swoich postępów. Pomaga im to w systematyczności i umożliwia innym ocenę ich działań. Czy byłaby możliwość założyć taki odpowiednik tutaj. Chodzi oczywiście o Dziennik Programisty, a jeszcze lepiej - aby powstał taki dział? W takim dzienniku wiadomo chyba co by się znajdowało, ale na wszelki wypadek napiszę, jakby ktoś nie wiedział.
Na początku trochę informacji o sobie, zainteresowania, wiek i co najważniejsze cele. Później plan jak to osiągnąć, no a później codzienne (chociaż wcale niekoniecznie, niektórzy nie mają aż tyle czasu na naukę), regularne wpisy z datą, oraz co przepracowałem danego dnia. I co jakiś czas fajnie by było jakiś projekt do oceny przez innych.
Dodaję ankietę, jestem ciekaw co o tym sądzicie.
Możliwe odpowiedzi:
Tak, powinno powstać coś w ten desń (19 głosów, 61%)
Nie, moim zdaniem zbędne (12 głosów, 39%)

4 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 16 listopada 2016 przez lnkoc Stary wyjadacz (13,960 p.)
Można prowadzić bloga z własnymi dokonaniami. A link podać na stronie użytkownika forum.
+2 głosów
odpowiedź 16 listopada 2016 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
Przypadkiem nie jest tym GitHub? Dodać do projektu Trello, Toggle i voilà.

Poza tym... Ciekaw jestem na ile byłoby możliwe/łatwe zaimplementowania takowej funkcjonalności aby nie drażniła się z Q2A.

Niby prosta funkcjonalność CMS, acz...
0 głosów
odpowiedź 16 listopada 2016 przez Bantu Nałogowiec (34,170 p.)
Co do tego mam dość mieszane uczucia z jednej strony to niby fajne, ale z drugiej zawsze możesz założyć własnego bloga i tam pisać o czym tylko masz ochotę, a tego bloga możesz podlinkować tutaj na forum.
Możesz także rozpocząć swój jakiś projekt i napisać o nim temat na forum, a użytkownicy pewnie dość chętnie będą śledzić postęp prac o ile będzie on dość ciekawy i będzie dotyczył fajnej tematyki, albo technologii.
W każdym razie gdyby tutaj był odpowiedni dział gdzie każdy może coś o sobie napisać i wstawiać tam linki do swoich "wypocin" to też zły pomysł niby nie jest.
0 głosów
odpowiedź 16 listopada 2016 przez Boshi VIP (100,240 p.)
Nie ma sensu.

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 234 wizyt
pytanie zadane 11 marca 2022 w Offtop przez endruss Nowicjusz (130 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 171 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 438 wizyt

92,555 zapytań

141,402 odpowiedzi

319,538 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...