• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Programowanie C++, Python

Object Storage Arubacloud
0 głosów
261 wizyt
pytanie zadane 15 listopada 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez sko Użytkownik (500 p.)
Witam,

Szukam kogoś kto pomoże mi się dalej rozwijać w używaniu C++ i Pythona. Jestem samoukiem, który stanął w miejscu i potrzebuje jakościowego kopa :). Jestem z Wrocławia. Oczywiście zapłacę za korepetycję :).
komentarz 15 listopada 2016 przez ZakosiliMiNeta Nałogowiec (30,870 p.)
Jakościowego kopa ?? Jeśli rozumie to już tylko praca własna może na to wpłynąć

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 16 listopada 2016 przez morele123 Gaduła (4,790 p.)
Zależy z czym masz problem. Jak brak ci chęci do dalszej pracy to ci nikt nie pomoże. C++ to głównie biblioteki zakładam, że stl masz już opanowaną, polecam robić zadania ze strony spoj.com oraz rozwiązywać zaawansowane algorytmy.
komentarz 17 listopada 2016 przez QizmoPL Stary wyjadacz (11,440 p.)
Uczenie sie algorytmow to nie najlepszy pomysl
komentarz 17 listopada 2016 przez niezalogowany
Za to ja polecam od siebie https://www.codingame.com/start Strona jest (według mnie) o wiele lepsza ;)
komentarz 18 listopada 2016 przez morele123 Gaduła (4,790 p.)
Jak sam Niklaus Wirth napisal algorytmy + struktury danych = programy. Kluczowe dla programowania jest tworzenie algorytmów. To tak naprawdę najważniejsza umiejętność programisty.
komentarz 18 listopada 2016 przez niezalogowany

Hm, no, na pewno, w końcu jedyne co programista robi, to pisze algorytmy zakodowane w jakimś języku. To nawet może być definicja programisty. Tylko że QizmoPL chyba chodziło o to, żeby:

  1. Nie uczyć się algorytmów od razu po rozpoczęciu nauki, że na to przyjdzie czas.
  2. Albo o to, żeby się ich nie uczyć, tylko je wymyślać. Nie wiem, ja na początku myślałem, że chodziło o to, żeby nie uczyć się ich od razu po rozpoczęciu nauki.
komentarz 18 listopada 2016 przez QizmoPL Stary wyjadacz (11,440 p.)
Z zawodu jestem programista, z mojego doswiadczenia wiem ze liczy sie logiczne myslenie, a nie ze ktos pamieta kwadrylion algorytmow
komentarz 18 listopada 2016 przez niezalogowany
Aha, czyli punkt numer 2. Nie uczenie się ich na pamięć, a umiejętność ich wymyślania.
komentarz 18 listopada 2016 przez QizmoPL Stary wyjadacz (11,440 p.)
Dokladnie

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 1,933 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 438 wizyt
pytanie zadane 27 marca 2017 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Loiuy123 Nowicjusz (140 p.)
+1 głos
5 odpowiedzi 2,024 wizyt
pytanie zadane 24 października 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez MR.X Użytkownik (860 p.)

92,537 zapytań

141,377 odpowiedzi

319,456 komentarzy

61,922 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...