• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z otworzeniem aktówki

Object Storage Arubacloud
0 głosów
132 wizyt
pytanie zadane 12 listopada 2016 w Systemy operacyjne, programy przez Minorthreat Nowicjusz (120 p.)

Dobry wieczór
     Zakładam ten post, gdyż mam problem, dla mnie jest poważny. Szukałem w internecie, podobnych i nie mogłem znaleźć.  Mam aktówkę, w której mam bardzo dużo ważnych dla mnie rzeczy, m.in zdjęć, pomysłów, nagrań, tekstów, zbieranych przez parę ładnych lat... Ostatnio mam troszkę więcej czasu, więc chciałem do niej zajrzeć
Gdy otwieram wyskakuje mi takie coś, a nie było tak wcześniej. Wstawiam zdjęcie, bardzo proszę o pomoc, kategoria może być zła, ale nie bardzo wiem gdzie to umieścić, z góry przepraszam
edit.
zamykałem trochę procesów, ale to nie bardzo pomogło

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 12 listopada 2016 przez BinaryMan Stary wyjadacz (12,620 p.)
Witam, ile posiadasz pamięci RAM ??, lub ile masz pamięci wirtualnej przydzielone ??
komentarz 13 listopada 2016 przez Minorthreat Nowicjusz (120 p.)

foto

0 głosów
odpowiedź 12 listopada 2016 przez Konrad Nabożny Stary wyjadacz (13,460 p.)
CTRL+SHIFT+ESC -> Zakładka Wydajność -> Zrób zdjęcie tej zakładki i dodaj pod tym komentarzem lub odpowiednio edytuj pytanie.
komentarz 13 listopada 2016 przez Minorthreat Nowicjusz (120 p.)

foto

komentarz 13 listopada 2016 przez Konrad Nabożny Stary wyjadacz (13,460 p.)
Ten dysk 0 zawsze oscyluje w granicach 100%?
0 głosów
odpowiedź 12 listopada 2016 przez BinaryMan Stary wyjadacz (12,620 p.)
Kolega to dobrze podpowiada, jakiś proces używa sporą część pamięci i na Aktówkę już nie wystarczy

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 110 wizyt
pytanie zadane 10 sierpnia 2016 w C i C++ przez james30k Bywalec (2,260 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 154 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 642 wizyt
pytanie zadane 6 grudnia 2020 w C i C++ przez KumberTwo Dyskutant (8,270 p.)

92,550 zapytań

141,392 odpowiedzi

319,519 komentarzy

61,935 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...