• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Laptop explore 1402 - 999 zl ?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
3,004 wizyt

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 12 listopada 2016 przez ThePatrykOOO Dyskutant (8,400 p.)
Całkiem spoko sprzęt. Ale nie lepiej ci dołożyć te kilka stówek i kupić coś lepszego. A mam pytanie do czego go będziesz używał. Bo twoje pytanie nie jest za bardzo rozbudowane, więc ciężko się domyślić do czego będzie ci on potrzebny.
komentarz 12 listopada 2016 przez Artix Bywalec (2,110 p.)
Generalnie studia, programowanie jakieś i robienie notatek, ważne cechy to lekkość i bateria :P
komentarz 12 listopada 2016 przez ThePatrykOOO Dyskutant (8,400 p.)
No to można powiedzieć że taki laptop w zupełności ci powinien starczyć.
0 głosów
odpowiedź 12 listopada 2016 przez Kamil Naja Nałogowiec (27,410 p.)
Mój znajomy ostatnio kupił ten model. Obudowa jest bardzo delikatna i do złudzenia przypomina Macbooka Air. Możliwe, że trafił na pechowy model, bo najpierw miał duże problemy z zainstalowaniem systemu, a potem laptop nie ładował baterii i poszedł na gwarancję.

Dysk 32 GB przy Win 10 to za mało.Laptop ma ograniczone możliwości rozbudowy. IMO - za tę cenę można kupić budżetowego nowego Lenovo, który będzie solidniejszy, albo znacznie lepiej wyposażony laptop poleasingowy.
komentarz 12 listopada 2016 przez Artix Bywalec (2,110 p.)
Zwróciłem uwagę na małą pojemność ale już mam plan jak ja zwiększyć więc spoko, jak twój znajomy ocenia tego laptopa ?
komentarz 12 listopada 2016 przez Kamil Naja Nałogowiec (27,410 p.)
Nie ocenia, bo w piątek oddał go na gwarancję. Jak dla mnie to najdelikatniejszy laptop jaki miałem w rękach (obudowa jest za mało sztywna). Wygląd - jak leży zamknięty, wygląda identycznie jak Macbook, ale ramki wokół ekranu są szersze. Mi nie podoba się jeszcze bardzo duży touchpad i raczej niewygodna klawiatura.
0 głosów
odpowiedź 24 lutego 2018 przez Śmiechu warte Nowicjusz (140 p.)
Tragedia!!! Takiego g**** nigdy nie widziałam. Nie spodziewałam się cudow za taką cenę, raczej średniej jakości tableta do obsługi plików tekstowych i szefowania w sieci, ale taki produkt w ogóle nie powinien wyjść na rynek! Zaczynając od plastikowej tandetnej obudowy, a kończąc na parametrach, które nawet nie pozwalają na aktualizację Windowsa (za mała pamięć). Miejsce na dysku to maks 3-4 MP3 i kilka zdjęć. Zawiesza się przy wyświetlaniu kilku stron www. Cudem obsługuje Worda. Mój telefon ma lepsze parametry. Kruger&Matz 1402 już dziękujemy i polskiej firmie, która produkuje sprzęt udający Apple'a a w rzeczywistości sprzedaje słabsza elektronike, niż Manta. Żeby była jasność, kumpel ma ponoć lepsza wersje 1401 i tak samo! Szajs tania podróbka i tyle. Jestem rozczarowana.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 371 wizyt
pytanie zadane 3 marca 2017 w Sprzęt komputerowy przez jaro76 Nowicjusz (180 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 3,235 wizyt
pytanie zadane 2 czerwca 2018 w Sprzęt komputerowy przez kosteq1992 Nowicjusz (190 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 702 wizyt
pytanie zadane 8 lutego 2022 w Sprzęt komputerowy przez hubert_19 Nowicjusz (120 p.)

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,523 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...