• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Linux Mint uruchamia się w trybie awaryjnym

Object Storage Arubacloud
0 głosów
3,302 wizyt
pytanie zadane 11 listopada 2016 w Systemy operacyjne, programy przez TheFunny Gaduła (3,420 p.)
Witam

Na świeżo postawionym systemie postanowiłem zainstalować sterowniki. Zrobiłem to za pośrednictwem programu zarządzającego sterownikami. Zainstalowałem oficjalny sterownik nvidia do geforca 7100 (nvidia 304.132-0ubuntu0.160.04.2). Po jego zainstalowaniu system uruchamia się tylko w trybie awaryjnym. Co mogę w tym wypadku zrobić ? (sterownik opensource nie działa)
komentarz 11 listopada 2016 przez niezalogowany
Spróbuj tego: http://johncanning.net/wp/?p=2148

Jak to nie pomoże to usuń driver i zobacz czy zadziała
komentarz 12 listopada 2016 przez TheFunny Gaduła (3,420 p.)
Dziękuje za szybką reakcje ale niestety nie dało rady :(

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 11 listopada 2016 przez marko Nałogowiec (29,150 p.)
wybrane 12 listopada 2016 przez TheFunny
 
Najlepsza
Cześć.

spróbuj tak.

sudo apt update

sudo upgrade

sudo apt remove --purge nvidia*  //odinstaluje "stare" sterowniki

sudo apt-cache search nvidia | more

zacznij  od instalacji pakietów(sterowników) tylko tych z 304xx w nazwie.

sudo apt install nvidia-legacy-304xx-driver

zwracaj uwagę na zależności (co będzie instalowane,co poleca,co sugeruje)

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 554 wizyt
pytanie zadane 26 listopada 2017 w Sprzęt komputerowy przez xxkondzioxx15 Obywatel (1,440 p.)
+1 głos
2 odpowiedzi 719 wizyt
pytanie zadane 8 października 2017 w Systemy operacyjne, programy przez typowyAndrzej Nowicjusz (210 p.)

92,572 zapytań

141,423 odpowiedzi

319,645 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...