• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

GRUB Error 17

Object Storage Arubacloud
0 głosów
181 wizyt
pytanie zadane 8 listopada 2016 w Systemy operacyjne, programy przez marczer Nowicjusz (120 p.)
POMOCY! Moj brat pozmienieal cos w partycjach (nie wiem co dokladnie) i po uruchomieniu komputera wyswietlil się

-loading,please waiting

-GRUB Error 17

jedyne co mam do naprawy do panel BIOSu i pustą plytke

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 8 listopada 2016 przez unknown Nałogowiec (39,560 p.)
0 głosów
odpowiedź 11 listopada 2016 przez marko Nałogowiec (29,150 p.)
edycja 11 listopada 2016 przez marko

Cześć.

Przyjacielu a możesz opisać co się znajduje na Twoim tajemniczym dysku?

Po GRUB domyślam się że jakiś super Linuks.Czy jakiś inny system sąsiaduje z nim(Linuksem) na tym dysku np.Windows?.A może jest jakaś partycja recovery z Windowsem się znajdzie na dysku?

jedyne co mam do naprawy do panel BIOSu i pustą plytke

No to nie masz z czym "szaleć"Koledzy,sąsiedzi używają zapewne kompów,mogą się przydać.

Trochę pytań trzeba był zadać ;)

Potrzebujesz płyty z np.instalatorem debiana(uruchamiasz tryb ratunkowyi naprawiasz grub) lub jeśli jest nośnik z instalatorem windy robisz  (fixmbr) i uruchamiasz naprawionego Windowsa.Potem zajmujesz się przywróceniem grub. Takie z grubsza pomysły mi przyszły do łba ;)

Za mało danych kolego :)

Pozdrawiam

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 705 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 327 wizyt
pytanie zadane 10 listopada 2020 w Systemy operacyjne, programy przez mlabun Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 110 wizyt
pytanie zadane 21 stycznia 2019 w Systemy operacyjne, programy przez Byczek_ Bywalec (2,570 p.)

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,522 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...