• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Tworzenie muzyki od podstaw

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
443 wizyt
pytanie zadane 7 listopada 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Witam, juz raz pytalem o program do sklejania muzyki i filmow... Ale jak sie dzisiaj dowiedzialem, to moj nauczyciel wymyslil ze musismy wszystko stworzyc sami.... Jest to projekt na muzyke i z funkcji obchodzi mnie raczej tworzenie wlasnej muzyki, po wpisaniu nut lub odegraniu ich.... Bo nut nie znam.... Po prostu musze stworzyc wlasna muzyke nie opieracjac sie na stworzonych juz podkladach do piosenek.... Czy znacie moze tak owy program? nauczyciel mowil o Fruity Loops, ale jest to program platny, a ja potrzebuje czegos bezplatnego.

Milego popoludnia :)

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 7 listopada 2016 przez KamilloPL Gaduła (3,470 p.)
wybrane 7 listopada 2016 przez DragonCoder
 
Najlepsza
FL Studio jest w wersji Trial
W orkiestrze w której grałem pare dobrych lat temu dyrygent używał Finale - https://www.finalemusic.com/products/ też powinna być wersja trial
Ogólnie jak na szkołe to polecam nuty i Finale
komentarz 7 listopada 2016 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Tak, tylko ze nigdy nie gralem na zadnym instrumencie nie krecily mnie one, zmiksowac cos ok, ale tak to nie... A mam wybor ze tak powiem wielki jak tylek myszy... Video clip, tak czy siak musze stworzyc wlasny poklad, Blues tak tekst i wlasny poklad... rap wlasny poklad... za kazdym razem musze stworzc wlasna muzyke a nigdy nie gralem na instrumencie, nie no na flecie 4h przez cale zycie.... BitBox tez nie....
1
komentarz 7 listopada 2016 przez CzlowiekSkrypt Nałogowiec (26,340 p.)
Rąbnij coś na mario music maker :)

https://danielx.net/composer/
komentarz 7 listopada 2016 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Nie FL studio okazalo sie dobre, mam instrumenty i moge odtworzyc kazda piosenke, na nutach, mam mixer i efekty... Wiec spelnia to co trzeba
1
komentarz 9 listopada 2016 przez bregus9 Nowicjusz (100 p.)

Fl studio na początek. Nie jest trudny. Ale na początek wszystko będzie trudne indecision ale fajnie się sample tnie i ma super brzmienie. Musiałbyś pooglądać tutoriale na yt żeby to jakoś poczuć co i jak

Potem spróbuj w reasonie coś działać ale uwaga jest trudny i łatwo się zniechęcić

komentarz 9 listopada 2016 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
To projekt na muzyke, odsuchalem juz pare trackow, ale musze czekac na slowa... Kolezanki tworza piosenke a ja dostosuje dzwieki do potrzeb....

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 495 wizyt
pytanie zadane 8 lipca 2015 w Offtop przez Teeto Nowicjusz (130 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 1,579 wizyt
pytanie zadane 14 sierpnia 2017 w Offtop przez chmod96 Obywatel (1,380 p.)
–1 głos
1 odpowiedź 729 wizyt
pytanie zadane 24 listopada 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)

92,452 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,074 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...