• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Nauczyciel,pomocnik,mentor :D

Object Storage Arubacloud
0 głosów
198 wizyt
pytanie zadane 5 listopada 2016 w PHP przez Raster22 Obywatel (1,640 p.)
Cześć. jestem uczniem 4-tego tech informatyki. W tej chwili tworzę prosty program php+mysql. Poszukuję kogoś do pomocy w różnych kwestiach. Wiem, są google ale jednak jeśli coś biorę od google to chciałbym to zrozumieć jak działa itd. Jeśli jest tu ktoś kto ma dzisiaj czas i ogarnia php i chciałby mi pomóc to byłbym bardzo wdzięczny.
komentarz 5 listopada 2016 przez niezalogowany
Wbij na IRC, tam jest wiele osób które odpowiedzą na twoje pytania ;)
1
komentarz 5 listopada 2016 przez Boshi VIP (100,240 p.)
Zadawaj konkretne pytania to ktoś odpowie.
komentarz 5 listopada 2016 przez Raster22 Obywatel (1,640 p.)
Niestety mam dużo pytań i chciałbym żeby mi ten program ktoś sprawdził itd.
1
komentarz 5 listopada 2016 przez efiku Szeryf (75,160 p.)

To od czego jest to forum? 

Możesz dać kod pod ocenę. Ale jesli masz w nim mysql_connect funkcje mysql_*  to już teraz zmień na coś co jest dalej wspierane i wtedy pokaż kod ;)

Oraz zadaj pytania do swojego kodu z czym masz problem 

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 5 listopada 2016 przez Raster22 Obywatel (1,640 p.)
Ok. Dzieki za rady. To zaraz bede pisal na forum co i jak. A tak od siebie dodam odnośnie forum. Dwa razy mialem przypadek gdzie zamiast odpowiedzi mialem klotnie dwóch osób co jest lepsze. A odpowiedzi nie miałem dlatego napisałem ten temat. Jeszcze raz dzięki za odpowiedzi.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 207 wizyt
pytanie zadane 24 października 2016 w C# przez GimpG1 Nowicjusz (180 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 215 wizyt
pytanie zadane 3 sierpnia 2018 w Ogłoszenia, zlecenia przez krawiecki Początkujący (490 p.)
–20 głosów
1 odpowiedź 1,486 wizyt

92,555 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,557 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...