• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Przenoszenie strony - "zła ścieżka"

Object Storage Arubacloud
0 głosów
141 wizyt
pytanie zadane 4 listopada 2016 w PHP przez paciek Początkujący (480 p.)

Cześć, przenosiłem dziś stronę znajomemu i napotkałem się na pewien błąd. Po transferze wszystkich plików na nowy serwer i podmianie w pliku konfiguracyjnym danych do bazy na stronie pojawia mi się błąd:
 

Your system folder path does not appear to be set correctly. Please open the following file and correct this: index.php

W index.php jedynie gdzie widzę ścieżkę to      $system_path = 'systemCI'; zmieniałem na sam system też nic nie dało. 

Nie do końca wiem co to za CMS, znajomy też więc ciężko mi w tej sprawie podziałać.

Czy miał ktoś z was kiedyś podobny problem?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 6 listopada 2016 przez Abel Mądrala (5,140 p.)
Plik index.php to zbiór instrukcji do wykonania

musisz przeanalizować gdzie kierują poszczególne linie kodu

Zapewne któraś z nich kieruje do pliku w którym zapisana jest ścieżka do innego pliku

Obawiam się że sprawdzenie tego wszystkiego mija się z celem, szybciej napiszesz to na nowo

Najlepiej jak byś wiedział co to za CMS , wtedy o wiele łatwiej będzie ci pomóc .

Np. w Wordpress wystarczy skopiować jeden katalog

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 107 wizyt
pytanie zadane 16 marca 2017 w Systemy CMS przez Adam Ostrogórski Obywatel (1,070 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 648 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 449 wizyt
pytanie zadane 23 października 2016 w PHP przez Maciejjy Nowicjusz (120 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,560 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...