• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Wysłanie zmiennej JS do PHP funkcją $.ajax. Jak to zrobić?

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
1,024 wizyt
pytanie zadane 1 listopada 2016 w JavaScript przez niezalogowany
zamknięte 1 listopada 2016
Witam, od paru dni się męczę i nie mogę tego zrobić. Czy ktoś bardzo dobry mógł by mi wyjaśnić ja przy użyciu ajax przesłać tablice js do php? Na odwrót udaje mi się bez problemu przy użyciu funkcji JQ $.ajax. Wiem że ta funkcja może też wysyłać json do php a nie tylko pobierać. Ale za Chiny nie mogę tego dokonać. Używałem wszystkich poradników tego świata i zawsze $_POST nie istnieje chociaż niby $.ajax zwrócił success. Czy ktoś wyjaśni mi to, z góry dziękuje za zainteresowanie. Pozdrawiam!
komentarz zamknięcia: Uzyskana odpowiedz
komentarz 1 listopada 2016 przez niezalogowany
Mogę je przechwycić i włożyć do zmiennej sesyjnej ?
komentarz 1 listopada 2016 przez writen Nałogowiec (29,060 p.)
Możesz. Nie wiemy jednak czy jest w tym jakiś sens, bo nie wiemy co konkretnie chcesz osiągnąć.
komentarz 1 listopada 2016 przez niezalogowany
Po prostu potrzebuje przechować zmienne z js w zmiennej sesyjnej, ale nie mogę tego uczynić. Bo nawet jak odpalę tego ajax a url podam ten sam plik i poniżej dam tagi php gdzie spróbuje złapać post to on nie istnieje. Wiec jak skoro to jest to sam żądanie
komentarz 1 listopada 2016 przez writen Nałogowiec (29,060 p.)
To nie jest to samo żądanie.

Wyślij dane przez AJAX, zapisz dane do sesji. Stwórz nowy skrypt, który będzie odczytywał dane z sesji i je wyświetli.
1
komentarz 1 listopada 2016 przez niezalogowany
Wielkie dzięki za pomoc wszystkim :) Największym błędem jednak okazało się nie dodanie session_start();

Bardzo wiele się od Panów dowiedziałem dziękuje jeszcze raz :)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 919 wizyt
pytanie zadane 30 października 2016 w JavaScript przez niezalogowany
0 głosów
2 odpowiedzi 747 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 290 wizyt
pytanie zadane 17 czerwca 2016 w JavaScript przez pietrek98 Początkujący (430 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...