Witam, mam problem, chodzi o to że chcę sprawdzić czy user podał prawidłowy numer telefonu.
$numer = $_POST['numer'];
if(strlen($numer)!=9 || !is_int($numer))
{
$udana_rejestracja = false;
$_SESSION['e-numer'] = "Wpisz poprawny numer telefonu!";
}
Bo nie wiem czy ten if jest prawidłowy. Bo user musi wpisać 9 cyfr. W przeciwnym wypadku wyświetli mu się komunikat o błędzie. Jak prawidłowo powinno wyglądać zapytanie?