Co do Tej strony to może być różnie, nie wiem jak to określa prawo w Polsce ale w jakiejś książce(chyba jakiegoś autora amerykańskiego, ale wydaną również w języku polskim - o znakach towarowych, identyfikacji wizualnej firmy) czytałem że dana firma mogła sobie zastrzec dane kolory i ktoś kto będzie miał podobny produkt/usługę to nie może ich użyć. Logo powinno się odróżniać, a to Twoje jest chyba za bardzo podobne, większość osób przeczyta tak jak jest w oryginale. Ta strona trochę mi przypomina "Adidasa z 4 paskami". Zobacz jak jest z Pepsi i Coca-cola bardzo podobny produkt a loga tak sięróżnią że każdy je odróżni.