• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Default Kontroler a inny Kontroler w Symfony

Object Storage Arubacloud
0 głosów
216 wizyt
pytanie zadane 30 października 2016 w PHP przez wanderer Gaduła (3,710 p.)
Czy jest konieczność dodawania tych linijek które są w defaultowym Kontrolerze do każdego innego Kontrolera w innym pakiecie ? (bo po wygenerowaniu z poziomu CMD tych linijek nie ma)

use Sensio\Bundle\FrameworkExtraBundle\Configuration\Route;
use Symfony\Bundle\FrameworkBundle\Controller\Controller;
use Symfony\Component\HttpFoundation\Request;

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 30 października 2016 przez Vento Pasjonat (17,120 p.)
Zależy z jakich klas/metod chcesz skorzystać, ale domyślnie nie są one wymagane.
komentarz 30 października 2016 przez wanderer Gaduła (3,710 p.)
bo wiem ze w zaleznosci z czego korzystam to dodaje się linijke np jak chce skorzystac z sesji to : use Symfony\Component\HttpFoundation\Session\Session;
 
ok, to dzięki
2
komentarz 30 października 2016 przez efiku Szeryf (75,160 p.)
Gdybyś używał PHPStorma to byś takich pytań nie zadawał :)
komentarz 31 października 2016 przez wanderer Gaduła (3,710 p.)
ok.. to o tym nie wiedzialem, uzywam zwyklego edytora pokroju notepad++/sublime text a nie np netbeansa, zainstalowalem phpstorm, tak w kilku slowach w czym on jest lepszy?
1
komentarz 31 października 2016 przez writen Nałogowiec (29,060 p.)

tak w kilku slowach w czym on jest lepszy?

Tak w kilku słowach. We wszystkim jest lepszy, 

1
komentarz 31 października 2016 przez efiku Szeryf (75,160 p.)
Noteppad++ do Symfony? O.o

Już mnie nic nie zaskoczy na tym forum.

 

Doinstaluj do storma Symfony Plugin. Dużo szybciej się pisze kod.
komentarz 31 października 2016 przez wanderer Gaduła (3,710 p.)
co w tym zaskakującego ? generujesz projekt w konsoli i wrzucasz folder do notepada++ i robisz xd napisalem "pokroju notepad++/sublime" , a sublime sie wiele nie rozni od np++ a z powodzeniam mozna w nim robic
2
komentarz 31 października 2016 przez efiku Szeryf (75,160 p.)
Zaskakującego? bo ja nie jestem nowicjuszem w Symfony i swoje wiem ;) Notatnik to nie IDE, Symfony to nie CodeIgniter byś sobie notatnikiem w nim pracował.

Można ?  można.. tylko po co sobie komplikować życie.
komentarz 31 października 2016 przez wanderer Gaduła (3,710 p.)
A ja jestem nowicjuszem i mało co wiem :) ale znowu cos nowego się dowiedziałem i faktycznie PHPStorm Zainstalowałem i doinstalowałem plugin Symfony ,

wracając, zacząłem od edytora zeby jakoś zacząć się szkolic z tego symfony (wygenerowac projekt, poznac strukturye folderow) od najprostrzych rzeczy, od tego jak zrobić 1 strone, a na razie udało mi sie zrobic prosty blog oparty o crud , ale to juz historia zycia ktora nikogo nie obchodzi :D haha

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 184 wizyt
pytanie zadane 17 września 2018 w Offtop przez zkkf56 Dyskutant (8,710 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 104 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 623 wizyt
pytanie zadane 17 lutego 2018 w Sprzęt komputerowy przez TapQu Użytkownik (540 p.)

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,644 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...