• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Krzesło do komputera ~400zł

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
1,862 wizyt
pytanie zadane 29 października 2016 w Sprzęt komputerowy przez Grzyboo Nałogowiec (28,860 p.)
Potrzebuję krzesła do komputera w przedziale 300-500zł.

Poprzednie krzesła typu 200zł z Jyska nie działały zbyt dobrze. W jednym siedzisko się wycierało w bardzo szybkim tempie, w jednym jeżdżenie góra-dół się popsuło, w obecnym coś strzeliło i siedzisko nie jest poziomo tylko jakoś przekrzywione na lewo.

Wszystkie moje krzesła miały dosyć płaskie siedziska i oparcia. Nie jestem jakimś fanem tego rozwiązania i wcale nie siedzę na nich prawidłowo. Dlatego zastanawiam się nad daniem szansy czemuś o budowie kubełkowej.

Jestem wysoki i szczupły. Nie zależy mi na odchylaniu w przód i tył. Chciałbym wygodnie, ale prawidłowo siedzieć na krześle i żeby taka pozycja przychodziła naturalnie przez budowę krzesła.

Co możecie mi polecić? Jakieś porady na co patrzeć przy wyborze krzesła, ewentualnie jakieś konkretne sprawdzone modele w tej cenie(300-400)?

4 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 31 października 2016 przez sulavix Użytkownik (660 p.)
witam;

kup sobie krzesło w Nowym Stylu ale siedzisko nie miękkie ale twarde na podłożu sklejki; twoje wnuki będą z niego korzystac; i weź sobie rolki miękkie; na parkiecie czy desce nie ma  żadnych śladów użytkowania; mam w domu i pracy to mogę zaręczy

pozdrawiam serdecznie
0 głosów
odpowiedź 16 listopada 2016 przez elszczepano Użytkownik (730 p.)
Na twoim miejscu przeszedłbym się do sklepów meblowych i wypróbował kilka krzeseł, ponieważ krzesło może być dobre, ale na Ciebie akurat może nie pasować i będziesz się tylko męczył. Osobiście mogę polecić Ci krzesło biurowe z Ikei "Markus". Mam je od pół roku i nie skrzypi, jest bardzo wygodne, nie niszczeje, nie brudzi się, nie wyciera się i Ikea daje na nie 10 lat gwarancji.
komentarz 29 stycznia 2017 przez gnx Dyskutant (7,720 p.)
A ktora wersje fotela masz? Skorzana, czy materialowa?

Jezeli rozejrzycie sie na forach, to duzo programistow poleca ten fotel wlasnie. Ja tez niedlugo go kupuje, juz przetestowalem. Jezeli u autora w miescie jest Ikea, to polecam sprawdzic :)
komentarz 29 stycznia 2017 przez elszczepano Użytkownik (730 p.)
Materiałowa. Kolor szary.
0 głosów
odpowiedź 29 stycznia 2017 przez Jakub Wolak Obywatel (1,300 p.)
Ja swój fotel zrobiłem z fotela samochodowego. Został on przymocowany do podstawy z mojego starego fotela. Jest bardzo wygodny i uważam, że na szrocie z pewnością znajdziesz taki w którym będzie ci się dobrze siedziało. Koszt nie powinien przekroczyć 150zł, a zapewniam was, że pomijając brak podłokietników za taką cenę nie znajdziecie nic wygodniejszego.
–3 głosów
odpowiedź 30 października 2016 przez Radek Budnik Początkujący (300 p.)
Nie warto zainwestować więcej pieniędzy na leprze siedzisko ?

Które wytrzyma 3-4 lata anie kilka miesięcy?

https://www.akracing.pl

lub

http://www.dxseat.com/pl/

 

warto sam takiego mam. Są bardzo wygodne.
1
komentarz 30 października 2016 przez Grzyboo Nałogowiec (28,860 p.)
Zgadzam się, warto zainwestować, ale jest to trochę poza moimi możliwościami finansowymi aktualnie :P
2
komentarz 31 października 2016 przez Pietrak Pasjonat (18,850 p.)
Warto zainwestować w porządny fotel,a nie w tą kupę plastiku która podałeś. Fotel ten można kupić identyczny bez loga za 600 zł, ale mimo tego nie polecam. Te fotele kubełkowe to dno. Może są dobre do samochodów rajdowych, gdzie przeciążenia sięgają 10G, ale przy komputerze takich nie doświadczysz.

Do komputera tylko i wyłączenie fotel ergonomiczny, czyli taki z największa możliwością dostosowania do siebie - oparcie, siedzisko, podłokietniki itp. Warto zwrócić uwagę czy całe plecy Ci przylegają do oparcia.

Najpopularniejszymi firmami są PROFIm i Ergomax, lecz to raczej mercedesy wśród foteli, a ceny zaczynają się od 1,5 tyś zł.

W tym budżecie szukaj czegoś używanego po komisach. Nie kupuj skóry i dermy. Posiedź i przetesuj.

Podobne pytania

–1 głos
1 odpowiedź 289 wizyt
pytanie zadane 12 lipca 2018 w Sprzęt komputerowy przez 25GuDbEs Początkujący (360 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 10,713 wizyt
pytanie zadane 30 grudnia 2016 w Sprzęt komputerowy przez Marcin951 Gaduła (3,250 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 157 wizyt

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...