• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zajęta domena - co mogę zrobić?

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
913 wizyt
pytanie zadane 27 października 2016 w Hostingi, domeny, usługi przez niezalogowany
edycja 27 października 2016 przez Arkadiusz Waluk
Więc Gegtor to mój nick od lat teraz chce zrobić sobie już taką poprawną stronę internetową a tu patrze że domena gegtor.com jest już zajęta :/

No to załamany robie whois .................... Patrze

Admin Country: RU

No tu już wiem że będzie problem

Znalazłem też email gegtor.com@gmail.com

Więc pisze tam po angielsku ładnie pytam się czy istnieje taka opcja odkupienia tej domeny

W odpowiedzi dostaje to

что именно?

Widać nie zna angielskiego

 

Co teraz?
1
komentarz 27 października 2016 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,550 p.)

Jakiś nierozgarnięty szympans zaklepał mi domene :/

nie wydaje się jednak zbyt właściwym tematem pytania, pozwoliłem sobie zmienić na coś bardziej normalnego...

Co do domeny to oczywiście kto pierwszy ten lepszy, jedyne co możesz robić to siedzieć i czekać aż obecny właściciel jej nie opłaci i wtedy po czasie będziesz mógł ją kupić (jeśli ktoś znów Cię nie uprzedzi). W przypadku domen .pl można założyć opcję, czy jakieś inne końcówki mają taką możliwość tego nie wiem, musisz sprawdzić. Próbować się dogadać na odkupienie oczywiście też możesz, ale jak widać może to nie być proste ;)

komentarz 27 października 2016 przez niezalogowany
ech :/

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 27 października 2016 przez Abel Mądrala (5,140 p.)
wybrane 28 października 2016
 
Najlepsza
Jeżeli właściciel nie zgodzi się na odsprzedanie to nic nie zrobisz

Możesz sprawdzić do kiedy jest opłacona i pilnować,być może nie odnowi

Są serwisy które za ciebie będa tej domeny pilnować i w razie nie opłacenia zarezerwują ją dla ciebie
komentarz 27 października 2016 przez niezalogowany
brzmi obiecująco podasz linka?
komentarz 28 października 2016 przez Abel Mądrala (5,140 p.)

proszę bardzohttps://www.aftermarket.pl/przechwytywanie.htm

Jedynie to musisz liczyć na to że właściciel jej nie opłaci na kolejny okres

+1 głos
odpowiedź 27 października 2016 przez radek024 Szeryf (77,180 p.)
Szto imenno napisał :v. I nie jest nierozgarniętym szympansem, po prostu był pierwszy. I domeny z końcówką .com nie są tak fajne jak te z .io, szczególnie w IT - zastanów się nad taką. Ewentualnie możesz odkupić tą z końcowką .com, ale to będzie pewnie bardzo drogie.

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 223 wizyt
pytanie zadane 28 czerwca 2016 w Hostingi, domeny, usługi przez artix132 Użytkownik (870 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 403 wizyt
pytanie zadane 30 kwietnia 2016 w Hostingi, domeny, usługi przez BlueWee Użytkownik (730 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 2,559 wizyt
pytanie zadane 25 lipca 2018 w Offtop przez Jan Machelski Nowicjusz (200 p.)

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...