• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z połączeniem iPhone z komputerem

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
980 wizyt
pytanie zadane 27 października 2016 w Urządzenia mobilne przez Anonim43 Nowicjusz (120 p.)
Witajcie,

Od 2 dni mam problem z połączeniem iPhone 6 do komputera. Nigdy wcześniej nie miałem takiego problemu, a podłączam telefon od 2 lat. Mianowicie wyskakuje mi błąd "nie rozpoznano urządzenia USB". Nie jestem żadnym znawcą ani też laikiem komputerowym, ale nie daje sobie rady z rozwiązaniem problemu. Cały czas jest: "System Windows zatrzymał to urządzenie z powodu zaraportowanych problemów. (Kod 43) A request for the USB device descriptor failed.". Mówiąc potocznie 'guglowałem' problem, i z iphone, i z kodem 43, i nic nie pomgło. Odinstałowałem steronik, akutlizawałem ręcznie i przez internet (cały czas jest "zaktualizowany"), wyłączałem, włączałem, zmieniałem zarządzenie energią w głównych koncentratorach usb, resetowałem laptopa i telefon, wszystko zaktualizowałem, nic mi nie pomogło. Dodam też, że zmieniałem porty i w 1 w ogóle nie "czuje", że podłączyłem urządzenie, a w drugim jest ten o to problem. Wszystko inne podłączone do laptopa (dyski, pendrive, myszki) działają wszędzie bez żadnych problemów. Kable są oryginalne i próbowałem na 3 różnych, przywróciłem również ustawienia prywatności w telefonie. Dalej występuje ten sam problem. Jest jeszcze jeden szczegół, że telefon podłączony do komputera zawsze się ładował, teraz nawet to się nie robi.

Być może jest to banalna sprawa, dla osób bardziej doświadczonych, jednakże ja mam z tym ogromny problem. Jeśli jest tutaj ktoś, kto dałby rade mi pomóc i wytłumaczyć jak krowie na rowie to byłbym bardzo wdzięczny.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 27 października 2016 przez zperkowski Stary wyjadacz (11,150 p.)
Jeżeli testowałeś na pewno działające kable to jedynie mi na myśl przychodzi uszkodzony port w telefonie. Jeszcze warto sprawdzić na innym komputerze.

iPhone z iTunes możesz również zsynchronizować przez WiFi. Mam nadzieję, że to naprawi sytuację w jakimś stopniu.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 166 wizyt
pytanie zadane 21 lipca 2019 w Sieci komputerowe, internet przez Karpik Użytkownik (680 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 246 wizyt
pytanie zadane 15 listopada 2021 w Urządzenia mobilne przez Tadzio001 Obywatel (1,610 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 435 wizyt

92,454 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,089 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...