• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Najlepsze kursy C++

Aruba Cloud PRO i VPS, Openstack, VMWare, MS Hyper-V
0 głosów
5,578 wizyt
pytanie zadane 25 października 2016 w C i C++ przez fanpajny Obywatel (1,610 p.)
Jakie znacie dobre kursy C++ (strony z kursami), również anglojęzyczne? Także bardziej zaawansowane. Oczywiście pomijam kurs pana Zelenta, bo to już oczywiście przerobiłem.

1 odpowiedź

+4 głosów
odpowiedź 25 października 2016 przez niezalogowany

Mam wrażenie, że temat był już poruszany miliony razy na tym forum.

W skrócie, dobre kursy podstaw (strony):

Jeżeli chodzi o podstawy to linki powyżej powinny Ci wystarczyć, szczegóły warto sobie doczytać z książek + własne projekty

Btw a już myślałem, że omijasz kurs MZ bo zauważyłeś że ciężko jest go umieścić w dobrych ;)

2
komentarz 25 października 2016 przez fanpajny Obywatel (1,610 p.)
Tak ale niektóre tematy są już stare i przez ten czas mogły pojawić się nowe kursy, które jeszcze nie zyskały popularności, ale ktoś się na nie natknął.

Ja uważam ,że kurs MZ najlepiej tłumaczy podstawy C++ ze wszystkich kursów jakie do tej pory widziałem.
komentarz 25 października 2016 przez niezalogowany
Jestem w stanie się zgodzić, że bardzo dobrze mu wychodzi zachęcenie do programowania.

Podrzucam linka w ramach ciekawostki: https://github.com/CodersCommunity/CodeReview-CPP-Podstawy

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 601 wizyt
pytanie zadane 24 grudnia 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, szkoła, praca przez Sinnley Stary wyjadacz (12,810 p.)
–1 głos
2 odpowiedzi 1,069 wizyt
pytanie zadane 29 maja 2016 w PHP przez Don Matteo Stary wyjadacz (13,510 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 4,105 wizyt

91,787 zapytań

140,452 odpowiedzi

316,849 komentarzy

61,135 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...