• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Łatwy dostęp do interesujących mnie stron

Object Storage Arubacloud
0 głosów
469 wizyt
pytanie zadane 22 października 2016 w Offtop przez Szahid Pasjonat (20,930 p.)
Witam. Co jakiś czas odwiedzam strony na których znajduję ciekawe publikacje. Chce ułatwić sobie dostęp to interesujących mnie materiałów. Wpisywanie w pasek adresu strony jest problematyczne, ponieważ czasami wylatuje mi on z głowy a często ślad że kiedyś na niej byłem znika ( jest to wynikiem tego że usuwam zbędne pliki ).

Rozwiązanie jakie funduje mi google chrome ( często odwiedzane strony pojawiają mi się po uruchomieniu nowej karty i mogę sobie wybrać którąś z nich)   nie satysfakcjonuje mnie. Żeby sprecyzować swoje wymagania opisze plusy i minusy rozwiązania od googla.

+Dostęp to wybranej strony za pomocą jednego kliknięcia

-W propozycjach mam strony często odwiedzane  co skutkuje tym że  bezwartościowe linki ( youtube, strony z memami) wypierają interesujące pozycje które odwiedzam załóżmy raz w tygodniu żeby zobaczyć co nowego.

-Jak pisałem wcześniej  podana lista  nie jest trwała

Dodam jeszcze że dodawanie do zakładek nie wchodzi w gre bo wśród nich panuje straszny bałagan którego nie mogę uprzątnąć, ponieważ  musiałbym wyrzucić pustą rozrywke a tego nie chce.

Jeśli ktoś ma jakiś dobry patent który rozwiąże moje problemy, byłbym wdzięczny za podzielenie się tą informacją

4 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 22 października 2016 przez Patrycjerz Mędrzec (192,320 p.)
W Google Chrome można tworzyć foldery dla zakładek, więc jeśli chcesz porozdzielać pewne treści od innych, jest to moim zdaniem świetne rozwiązanie.
komentarz 22 października 2016 przez Szahid Pasjonat (20,930 p.)
Wezmę to pod uwagę. Dziękuje za odpowiedź
komentarz 22 października 2016 przez mbabane Szeryf (79,280 p.)
gdzies od 3:20

https://www.youtube.com/watch?v=_QDv-iRdMI0

mi np. nic wiecej nie potrzeba

 

A jak chcesz czegos wiecej to w przegladarce Vivaldi jest chyba mozliwosc tworzenia podobnych folderow tylko ze mozna je przegladac jak galerie, normlanie sa kafelki z miniaturka.
komentarz 22 października 2016 przez Szahid Pasjonat (20,930 p.)
Dziękuweczka
+2 głosów
odpowiedź 22 października 2016 przez Kamil Naja Nałogowiec (27,410 p.)
Czytnik RSS i sprawa załatwiona
komentarz 22 października 2016 przez Szahid Pasjonat (20,930 p.)
Nie miałem pojęcia o czymś takim. Dziękuje za odpowiedź
+1 głos
odpowiedź 22 października 2016 przez Szymon Lisowiec Mądrala (7,150 p.)
Można napisać sobie stronę startową dla przeglądarki. ;P
komentarz 22 października 2016 przez Szahid Pasjonat (20,930 p.)
Jest conajmniej 5 stron które miałem na myśli pisząc to zapytanie więc chyba to nie jest dobre rozwiązanie ale dziękuje za odpowiedź.
komentarz 22 października 2016 przez Myśliwy Gaduła (3,080 p.)
W Chrome można ustawić więcej niż 1. stronę na stronę startową.
komentarz 22 października 2016 przez Szahid Pasjonat (20,930 p.)
Albo edytowałeś albo źle zrozumiałem :) ( zrozumiałem że ustawić sobie jedną z nich jako startową).

 

Ciekawe rozwiązanie. Czy jest możliwe utworzenie takiej strony za darmo? Mam na myśli wynajęcie serwera bo stworzyć brzydką  strone na której są same linki biore na siebie.
1
komentarz 22 października 2016 przez Myśliwy Gaduła (3,080 p.)

Chodziło mi o to, że może się otworzyć w chrome od razu wiele kart ;p ale to o czym mówisz też jest dobrym pomysłem - sam możesz zrobić coś takiego i będzie ci to działać lokalnie (nawet bez internetu) tylko żeby włączyć taki link raczej internet będzie potrzebny, polecam sprawdzić co może zrobić HTML i jak go używać i napisać sobie krótką stronę wyglądającą dokładnie tak jak chcesz

<html>
<head>
</head>
<body>
<a href="http://google.pl"> Link nr 1 (google)</a>
</body>
</html>

coś w tym stylu napisać w notatniku i zapisać z rozszerzeniem .html

Btw widziałem kiedyś, że można na stronie zrobić miejsce na inną stronę i ją przeglądać przez własną stronę. ;p

Jak znasz podstawy HTML'a polecam przejżeć sobie w3schools.com/tags/

 

komentarz 22 października 2016 przez Myśliwy Gaduła (3,080 p.)

O, to co kiedyś widziałem jest właśnie tutaj

w3schools.com iframe

po kliknięciu tego linka po prawej w3schools pokaże ci się strona w stronie.

+1 głos
odpowiedź 22 października 2016 przez mowmiheniek Stary wyjadacz (11,900 p.)
Jest wtyczka do chroma: pocket. Jest też aplikacja na adroida. Klikasz na ikonce i zapisujesz strony ze swoim tagiem. Później możesz przeglądać strony po tagach.
komentarz 22 października 2016 przez Szahid Pasjonat (20,930 p.)
Przyjrzę się temu. Dziękuje za odpowiedź

Podobne pytania

+1 głos
0 odpowiedzi 157 wizyt
pytanie zadane 10 lutego 2023 w Sprzęt komputerowy przez radzikuu Użytkownik (890 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 176 wizyt
pytanie zadane 25 marca 2022 w SPOJ przez Karp.exe Początkujący (340 p.)
+3 głosów
5 odpowiedzi 2,241 wizyt
pytanie zadane 24 czerwca 2015 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Adrian1999 Nałogowiec (34,570 p.)

92,550 zapytań

141,394 odpowiedzi

319,522 komentarzy

61,935 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...