• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Visual studio błedy kompilacji.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
612 wizyt
pytanie zadane 22 października 2016 w C i C++ przez sprytny22 Obywatel (1,130 p.)
Witam mam problem z kompilacją prostych programow w VS 15. Miałem kiedys podobny problem, lecz rozwiazlem go wieki temu. Chodzi o to ze podczas kompilacji pierwszego pliku wyskakuje bład "Nie mozna odnalezc pliku .exe".Projekt tworze prawidłowo przez "Add item" Posiadam wszystkie update, reinstallowałem visuala juz 3 razy i dalej to samo. Mój kolega ma taki sam problem. Jakieś pomysly? :(

 

PS. Pamietam ze kiedys grzebałem cos w opcjach tyle pamietam :(
komentarz 22 października 2016 przez Avernis Nałogowiec (27,400 p.)
Mi to wyskakiwało, tylko wtedy kiedy program był otwarty. Możesz też kliknąć na id błędu i zobaczyć o co biega
komentarz 22 października 2016 przez adrian17 Ekspert (344,860 p.)
screenshot...?

I co klikasz żeby "skompilować"?
komentarz 22 października 2016 przez sprytny22 Obywatel (1,130 p.)
podałem screen niżej, klikam f5. Jest to uciązliwe bo nie moge nic napisac.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 22 października 2016 przez sprytny22 Obywatel (1,130 p.)

oto screen

 

 

komentarz 22 października 2016 przez dobrydiler Użytkownik (650 p.)
I Output masz wszystko napisane czyli błędy w field.cdd
komentarz 22 października 2016 przez sprytny22 Obywatel (1,130 p.)

OBRAZEK SHU tutaj zrobilem nowy projekt i napsialem cos i jest to samo.

komentarz 22 października 2016 przez dobrydiler Użytkownik (650 p.)
edycja 22 października 2016 przez dobrydiler
Hmm a spróbuj uruchomić VS jak administrator albo w dokumentach są projekty visual studio i tam znajdź swój projekt i zobacz czy nie ma pliku tego pliku (wyszukaj) lub w błędzie masz ścieżkę
komentarz 22 października 2016 przez adrian17 Ekspert (344,860 p.)
Pokażesz, jak dokładnie tworzysz projekt? Nie kojarzę żeby "empty project" tworzyło readme.txt.
komentarz 24 października 2016 przez sprytny22 Obywatel (1,130 p.)
Plik -> nowy projekt -> empty project .

Ale bład nie leży po stronie mojej wszystko nie działa kazdy projekt tzn. zauwazylem ze na poczatku czasami sie skompiluje ale ponziej juz zaczyna strzelać błędem.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 320 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 2,246 wizyt
+1 głos
4 odpowiedzi 1,746 wizyt
pytanie zadane 13 marca 2018 w C i C++ przez qbic22562 Nowicjusz (210 p.)

92,568 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,621 komentarzy

61,954 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...