• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zakup ksiąźki

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
224 wizyt
pytanie zadane 22 października 2016 w C i C++ przez makoszet Początkujący (360 p.)
Witam. Jestem zainteresowany kupnem książki Język C++. Szkoła programowania Pana Stephen Prata.

Chciałbym się dowiedzieć czy wiedza jaką nabyłem w kursach Pana Mirosława umożliwi mi zrozumienie tej książki, bo czytałem wiele opinii, że jakiś zakres wiedzy do niej już trzeba mieć.
komentarz 22 października 2016 przez Szahid Pasjonat (20,930 p.)
Pierwszy rozdział może Cie zniechęcić bo są tam sprawy techniczne ale potem dasz sobie rade
komentarz 22 października 2016 przez iWantCode Bywalec (2,170 p.)
da ktoś link do wszystkich zadań z tej książki?
komentarz 22 października 2016 przez Tinsonu Początkujący (280 p.)

Kody przykładów z tej ksiązki są do ściągnięcia ze strony Helionu

http://helion.pl/ksiazki/jezyk-c-szkola-programowania-wydanie-vi-stephen-prata,cppri6.htm

Po wejściu na link, przewiń w dół do momentu "szczegóły książki" i tam kliknij na "przykłady na ftp"

3 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 22 października 2016 przez Kasztan Dyskutant (8,080 p.)
Nie, tą książkę można spokojnie kupić nie mając żadnej wiedzy na temat programowania : )
komentarz 22 października 2016 przez makoszet Początkujący (360 p.)
Oki, dzięki wielkie za szybką odpowiedź :)
0 głosów
odpowiedź 22 października 2016 przez Tinsonu Początkujący (280 p.)
edycja 22 października 2016 przez Tinsonu
Hej

Jestem przy 13 lekcji i książka stanowi znakomite uzupełnienia wiedzy w stosunku do kursu :-).  W popularnych stacjonarnych księgarniach, książka jest w cenie 99,-zł natomiast ja na jednym z popularnych portali aukcyjnych nabyłem ją  (NOWA - VI wydanie) za 63zł razem z przesyłką  :-)

Jeśli interesują Cię szczegóły to napisz do mnie, podam Ci szczegóły.
–1 głos
odpowiedź 22 października 2016 przez Evelek Nałogowiec (28,960 p.)

Podchodząc do tej książki warto mieć już jakąś wiedzę na temat programowania. Ułatwia to zawsze czytanie książki. Jednak osoba bez wiedzy na temat C++ będzie musiała według mnie włożyć w naukę trochę więcej czasu i bardziej skupić się przy czytaniu. I zachęcam do przepisywania wszystkich programów własnoręcznie... a później raz jeszcze z pamięci, aby łatwiej przyswoić materiał i zagadnienia. smiley

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 389 wizyt
pytanie zadane 7 maja 2016 w Offtop przez MaciekM Użytkownik (990 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 180 wizyt
pytanie zadane 18 grudnia 2018 w C i C++ przez Danielnic Nowicjusz (210 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 90 wizyt

92,454 zapytań

141,263 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...