• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Unikalna nazwa strony(wizytówki) i firmy

Object Storage Arubacloud
0 głosów
423 wizyt
pytanie zadane 20 października 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez DrwalCode Nowicjusz (130 p.)
zamknięte 18 stycznia 2018 przez DrwalCode
Witajcie

Na początku może się przedstawię. Jestem kreatywnym i ambitnym młodym człowiekiem (+18). Mam sporo zainteresowań, ale główną pasją jest programowanie. Aktualnie ostro uczę się i ćwiczę programowanie stron WWW, a za jakiś czas mam zamiar spróbować się w aplikacjach mobilnych i desktopowych. Chciałbym zacząć zarabiać na swojej pasji (pieniądze zawsze się przydadzą, a dzięki zleceniom będę mógł się rozwijać (nowe wyzwania, technologie itp itd)).
komentarz zamknięcia: Chce się pozbyć pytania
komentarz 20 października 2016 przez Boshi VIP (100,240 p.)
I co z tego programowania stron już potrafisz?
komentarz 20 października 2016 przez DrwalCode Nowicjusz (130 p.)
Html Css Php  MySql JavaScript Ajax
komentarz 20 października 2016 przez Boshi VIP (100,240 p.)
Możesz pokazać kawałek kodu phpa?
komentarz 20 października 2016 przez DrwalCode Nowicjusz (130 p.)
Przepraszam, ale to chyba nie ma nic wspólnego z tematem ;)
5
komentarz 20 października 2016 przez Boshi VIP (100,240 p.)
No nie ma, tylko chciałem zobaczyć na jakim poziomie stoisz, bo irytujące jest to, że wielu myśli, obejrzę serię MZ i jestę programistą.. potem takie stronki/skrypty lecą na ogłoszenia i człowiek czyta : szukam kogoś do poprawienia skryptu, mało roboty, budżet przysłowiowy browar.. a w skrypcie gówno takie, że przez 3 lunety nie idzie doszukac się niczego.

 

p.s powodzenia z oferią.. tam często chcą drugiego fb za 2 kawałki.
komentarz 20 października 2016 przez DrwalCode Nowicjusz (130 p.)
Spokojnie, Kształciłem się na podstawie książki, a w zasadzie wielu książek, wielu warsztatów itp. Jeżeli chodzi o jakość kodu to zleceniodawcy nie narzekają, gdyby było inaczej to nie odzywali by się po raz kolejny :) Jednakże sama tylko praca na zlecenia nie interesuje mnie, chciałbym rozwinąć się do poziomu tworzenia darmowych motywów jak i płatnych (dotąd tworzyłem tylko motywy na inwidualne zlecenia) jak i później aplikacji. A do tego potrzebuje witryny gdzie mógłbym się reklamować i promować, po prostu budowanie marki.
5
komentarz 20 października 2016 przez xmentor Nałogowiec (49,520 p.)

Jeżeli chodzi o jakość kodu to zleceniodawcy nie narzekają, gdyby było inaczej to nie odzywali by się po raz kolejny :)

W większości zleceniodawcy zlecają innym prace gdyż sami nie potrafią 'tego' wykonać(nie znają się na tym), a o jakości kodu mają tyle pojęcia co nic.

1
komentarz 20 października 2016 przez Boshi VIP (100,240 p.)
Miałem właśnie o tym pisać, jak możesz twierdzić, że zleceniodawca jest zadowolony z kodu skoro on o tym nie ma zielonego pojęcia. Gdyby miał to sam by sobie to napisał.

Czego używasz do pisania w php ? (narzędzia, technologie,wzroce itd) to ci powiemy czy coś wiesz czy tylko uważasz, że wiesz
1
komentarz 30 marca 2017 przez QizmoPL Stary wyjadacz (11,440 p.)
Pokazesz tego gita, czy nie?

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 30 marca 2017 przez Misur Nowicjusz (140 p.)

z tą chwytliwą nazwą mnie rozbawiłeś, chcesz plakaty z reklamą rozwieszać ? :D Wydaje mi się że w tej dziedzinie twoja nazwa nie jest aż tak ważna jak umiejętności. Może być najgłupsza ale sama się obroni jeśli będziesz wystarczająco dobry w tym co robisz ;)

0 głosów
odpowiedź 30 marca 2017 przez mbabane Szeryf (79,280 p.)

Cześć,

Życzę Ci powodzenia w nauce i samorealizacji. Co do nazwy to wydaję mi się, że Misur ma rację.

Mam dla Ciebie też ciekawy materiał, dzięki któremu ulepszysz kontakt z klientem, a to może przyczynić się do większych zysków:
YouTube MZ Sukces zawodowy w branży IT - Podcast - (45:58) 

–1 głos
odpowiedź 22 października 2016 przez Karlov Początkujący (250 p.)
Klienci na pewno wracają bo podoba im się front-end (wygląd strony) a o kodzie i back-end nie mają zielonego pojęcia.

Podobne pytania

+2 głosów
6 odpowiedzi 653 wizyt
pytanie zadane 10 maja 2016 w Offtop przez Exet3r Nowicjusz (140 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 1,185 wizyt
pytanie zadane 17 lutego 2016 w Offtop przez mowmiheniek Stary wyjadacz (11,900 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 251 wizyt
pytanie zadane 22 lutego 2017 w Nasze projekty przez ShadoWs Bywalec (2,800 p.)

92,544 zapytań

141,387 odpowiedzi

319,503 komentarzy

61,930 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...