• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

z-index w sticky menu (zawsze na spodzie)

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
316 wizyt
pytanie zadane 17 października 2016 w HTML i CSS przez Sebastian Westfal Obywatel (1,020 p.)
Witam, mam problem z pozycją sticky menu. Chociaż mam z-index na 100 to cały czas nawigacja przykryta jest obrazkami. Link do strony: http://sebastian-it.16mb.com/projex/
komentarz 17 października 2016 przez Sebastian Westfal Obywatel (1,020 p.)

Dzięki wszystkim za odpowiedzi laugh

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 17 października 2016 przez Pikey Bywalec (2,330 p.)
wybrane 17 października 2016 przez Sebastian Westfal
 
Najlepsza

Wejdź w jquery.sticky.js, potem w "var defaults" i masz opcję "zIndex:", którą w tej chwili masz ustawioną na auto. smiley

+2 głosów
odpowiedź 17 października 2016 przez xmentor Nałogowiec (49,520 p.)

Chociaż mam z-index na 100

Nie widzę gdzie, nav.navbar po zjechaniu w dół dostaje style inline, w tym: z-index: auto; ustaw by dostawało wartość np. 100

komentarz 17 października 2016 przez Czort Nałogowiec (32,500 p.)
Dokładnie w pliku .js skryptu sticky menu jest zIndex: 'auto'
0 głosów
odpowiedź 18 października 2016 przez zgrybus Pasjonat (24,860 p.)
A takie sticky menu, nie lepiej zrobić za pomocą czystego css?
komentarz 18 października 2016 przez Sebastian Westfal Obywatel (1,020 p.)
Może to nie być kompatybilne na niektórych przeglądarkach. Do tego pluginu jestem bardziej pewny. Pozdrawiam.
komentarz 18 października 2016 przez zgrybus Pasjonat (24,860 p.)
hmm.. position: fixed; jest raczej pewniejsze niż sticky ( ktoś może wyłączyć obsługę JS;a ;P )

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 157 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 444 wizyt
pytanie zadane 23 grudnia 2016 w HTML i CSS przez Wojciech Zgodziński Nowicjusz (160 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 111 wizyt

92,454 zapytań

141,263 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...