• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Pomocnik front-end. Własny projekt strony www :)

Object Storage Arubacloud
0 głosów
203 wizyt
pytanie zadane 17 października 2016 w Nasze projekty przez gryzon Początkujący (480 p.)

Witam.

Mam na imię Mateusz, mam 21 lat i jestem studentem informatyki. Interesuje się programowaniem, a szczególnie tworzeniem stron internetowych. Jakiś czas temu wpadłem na pomysł stworzenia własnego serwisu internetowego. Wobec tego postanowiłem wziąć się do roboty i zacząć tworzyć swoją stronę. Niestety praca w pojedynkę nie jest zbyt przyjemna dlatego też szukam pomocnika do tego projektu, szczególnie od strony front-endowej, ponieważ mi bardziej przypadło do gustu programowanie back-end.

Szukam osoby pomysłowej, z chęcią do pracy i spróbowania stworzenia czegoś własnego. Jeśli byś był/a zainteresowany(-a) to daj znać a na pewno się jakoś dogadamy :)

Jeśli chodzi o sam projekt to pewna część już istnieje, głównie brakuje właśnie front-endowej części strony.

Nie wiem czy wszystko opisałem, jeśli są jakieś pytania to bardzo proszę śmiało zadawać :)

Kontakt:

Prywatna wiadomość , pod tematem, e-mail: jedrzej95@o2.pl ewentualnie skype: m4teusz4

Pozdrawiam :) 

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 17 października 2016 przez Boshi VIP (100,240 p.)
Na czym backend stoi?
komentarz 17 października 2016 przez gryzon Początkujący (480 p.)
Masz na myśli etap prac :P? Jeśli tak to posiadam już logowanie, obsługę użytkownika (przypominanie haseł itp), ciężko tak dokładnie wymienić, ale chyba moge powiedzieć ze spora część już jest, można jeszcze troche dopieścić kod. A jeśli chodzi o metodę pisania to tworzę stronę z pomocą symfony. :)
komentarz 17 października 2016 przez Boshi VIP (100,240 p.)
chodziło mi o narzędzie właśnie.

co to za serwis, tematyka? możesz wrzucić kod na GH?
komentarz 17 października 2016 przez gryzon Początkujący (480 p.)
Tematyka strony to gry online, a konkretniej to reklamowanie różnego rodzaju serwerów gier.

Hmm...szczerze mówiąc to nie korzystam z GH :P

Podobne pytania

+2 głosów
0 odpowiedzi 292 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 323 wizyt
pytanie zadane 2 czerwca 2016 w Offtop przez Konrad Vanleif Nowicjusz (230 p.)
–20 głosów
1 odpowiedź 1,484 wizyt

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,523 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...