• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

IE 8 w ogóle nie czyta arkusza stylów.

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
290 wizyt
pytanie zadane 11 października 2016 w HTML i CSS przez piotrekcyk Użytkownik (710 p.)
Witam, tworzę stronę http://eceidg.eu/, jest ona już prawie skończona tylko napotkałem problem natury takiej, że w IE 8, strona wyświetla się bez jakichkolwiek styli, tak jak by IE ich nie widział. Gdzie mam szukać problemu i jak go rozwiązać?

 

Za odpowiedź z góry dzięki. Pozdrawiam
5
komentarz 11 października 2016 przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)
A co to jet IE8? Ktoś słyszał, albo używa?
komentarz 11 października 2016 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)
Niet. A co to te IE8? Pierwsze słyszę...

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 11 października 2016 przez Czort Nałogowiec (32,500 p.)
Nie w tym problem. IE "nie czyta" elementów html5. Możesz sam je wklepać do css albo skorzystać z gotowego rozwiązania (polecam to drugie).

https://github.com/aFarkas/html5shiv
1
komentarz 11 października 2016 przez efiku Szeryf (75,160 p.)

Albo po prostu, klepnąć się w głowę i spytać się siebie

"Ale dlaczego ja chce wspierać IE8?"

1
komentarz 11 października 2016 przez ScriptyChris Mędrzec (190,190 p.)
Może klient wymaga. Wtedy, mimo niechęci, trzeba spełnić oczekiwania.

Jak to dobrze, że u mnie w pracy wsparcie dla pseudoprzeglądarek musi być zachowane tylko dla IE11 i Edge.
komentarz 11 października 2016 przez adrian17 Ekspert (344,100 p.)
(Um, jeśli obecnie ktoś jest do tyłu to Safari, nie Edge...)
komentarz 11 października 2016 przez Comandeer Guru (599,730 p.)

@adrian17 pobożne życzenia… Edge jest w stanie zepsuć najbardziej podstawowe rzeczy, które działały zawsze i w sumie nie wiadomo jakim cudem udało się je zepsuć, np. nagle klonowanie DocumentFragment zaczęło twierdzić, że zwraca… dokument. Inny przykład: bardzo długo wisiała regresja w stosunku do IE 11 niepozwalająca na d&d plików do przeglądarki.

Owszem, Edge może i ma więcej nowości niż Safari. Tylko co mi po tym jak implementacje są takie, że idzie se w łeb strzelić?

komentarz 11 października 2016 przez adrian17 Ekspert (344,100 p.)
Nie powiedziałem że Edge jest magicznie dobry, tylko, że tempo Safari zaczęło być mocno zauważalne :)
0 głosów
odpowiedź 12 października 2016 przez KIG Użytkownik (950 p.)

Spróbuj dodać w sekcji head taki wpis

	<meta http-equiv="X-UA-Compatible" content="IE=edge,chrome=1" />

Ale raczej nie pomoże sad

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 282 wizyt
pytanie zadane 9 sierpnia 2017 w HTML i CSS przez luki998 Nowicjusz (230 p.)
+1 głos
2 odpowiedzi 190 wizyt
pytanie zadane 17 lipca 2018 w HTML i CSS przez lapa19904 Stary wyjadacz (11,560 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 4,043 wizyt
pytanie zadane 19 października 2017 w PHP przez Piotr Jarema Użytkownik (970 p.)

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...