• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Problem z kartą graficzną

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
240 wizyt
pytanie zadane 8 października 2016 w Sprzęt komputerowy przez xKrzysiek Nowicjusz (160 p.)
zamknięte 8 października 2016 przez xKrzysiek

 06.10.2016r. korzystalem jak codzien z komputera nagle wyskoczylo mi powiadomienie z nvidi ze mozna zaaktualizowac sterownik do karty graficznej wiec zawsze chce byc z tym na bieżąco i zaczałem to robic ale pod koniec instalacji wyskoczyl blad i komunikat :

system windows odnalazl oprogramowanie sterownika dla tego urzadzenia ale napotkal blad podczas proby zainstalowania go

 

w menedzerze urządzeń zamiast pokazania mojej karty graficznej (GeForce GT 705) wyskakuje DISPLAY chcac go zaaktualizowac wciaz pisze to co podalem wyżej nigdy sie z tym nie spotkalem..

 

Próbowalem pobrac najnowszy sterownik z nvidia geforce expirence, w menedzeze urzadzen oraz ze strony producenta ale za kazdym razem wyskakiwal błąd po za nvidia geforce expirence gdzie pisze ze jest zainstalowany najnowszy sterownik co nie prawda bo wciaz jest DISPLAY i m.in. w grach Typu CS GO nie da sie nic zrobic straszne klatki sa jak pokaz slide'wo lub sie wogole nie wlacza gra a jak sie wlaczy to po chwili sie zminimalizuje i rozdzielczosc z full HD zmienia sie do 600x800 

 

Klikajac na ten DISPLAY PPM moge go odinstalowac lecz nie wiem dokladnie co moze się potem stać 

 

czy moze to byc problem z tym ze karta graficzna sie odpieła z komputer? prosze o szybką pomoc!! :) 

POZDRAWIAM 

komentarz zamknięcia: OK JUZ WSZYSTKO NAPRAWILEM!

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 8 października 2016 przez Patrycjerz Mędrzec (192,340 p.)

Najlepiej odinstalować wszystko związane z daną kartą i zainstalować od nowa.

czy moze to byc problem z tym ze karta graficzna sie odpieła z komputer? ​

Jesteśmy wróżbitami? Dlaczego sam tego nie sprawdzisz? 

komentarz 8 października 2016 przez xKrzysiek Nowicjusz (160 p.)
Wszystko dopiete na ostatni guzik ;x
0 głosów
odpowiedź 8 października 2016 przez xKrzysiek Nowicjusz (160 p.)
Zauwazylem ze co jakis czas na moim monitorze robi sie czarny ekran i jest dzwiek jakby podlaczania USB i komputer mi widzi grafe ale po chwili znow ten czarny ekran i znow nie czyta

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 130 wizyt
pytanie zadane 17 stycznia 2017 w Sprzęt komputerowy przez Dziobi Początkujący (490 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 463 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 168 wizyt
pytanie zadane 21 czerwca 2018 w Sprzęt komputerowy przez Himi Nowicjusz (170 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...