• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czy to wirus czy Microsoft zwalił ostatnią aktualizację?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
204 wizyt
pytanie zadane 8 października 2016 w Systemy operacyjne, programy przez jegor377 Stary wyjadacz (13,230 p.)
Cześć! Od ostatniej aktualizacji windows 10 pro mój komputer zaczął się dziwnie zachowywać. Pewnego dnia kiedy, pracując sobie w silniku Godot w eksploatatorze plików chciałem zaznaczyć parę plików do skasowania, to nie mogłem tego zrobić, ponieważ gdy zaznaczałem komputer odczytywał zachowania myszki jako zaznaczanie pojedynczego pliku, a nie siatki. Kiedy chciałem zamknąć okno folderu, musiałem klikać kilkukrotnie, bo komputer dziwnie nie odczytywał myszki. Gdy na pulpicie zacząłem się bawić zaznaczaniem pola, pole to przy szybkich i wolnych ruchach myszki zmieniało swoją pozycję jak gdyby myszka była nieprawidłowo odczytywana. Następnego dnia, po za dziwnymi zachowaniami podczas zaznaczania pola na pulpicie, wszystko było normalnie, jednak gdy chciałem wyłączyć komputer, to zamiast się wyłączyć, monitor się na chwilę wyłączał i za chwilę ponownie uruchamiał, ukazując ekran logowania do systemu. Po ponownych próbach wyłączenia również. Wyłączyłem go więc po prostu guzikiem. Martwię się o ten komputer. Już raz się zepsuł. Nwm czy powinienem go skanować. Nie chce mi się go skanować, to zajmie wieki (po mimo, że w sumie nie jest mocno zawalony). Komputer ma już swoje lata. Nwm czy to M$ coś sknocił, czy to jakiś wirus. Myślę, że prawdopodobnie to wina systemu, ponieważ po za właśnie tym silnikiem oraz potrzebnym do niego kompilatorem niczego innego nie ściągałem. Do tego przeważnie te problemy dzieją się gdy pracuję z tym silnikiem, albo po. Dziś odpaliłem kompa i wszystko wygląda normalnie (nie odpalałem jeszcze Godot'a). Co o tym myślicie?

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 8 października 2016 przez niezalogowany
Ciężko stwierdzić, skan nie zaszkodzi
komentarz 9 października 2016 przez jegor377 Stary wyjadacz (13,230 p.)
nom, spróbuję go zeskanować.

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 733 wizyt
pytanie zadane 15 marca 2016 w Systemy operacyjne, programy przez jako6 Bywalec (2,550 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 172 wizyt
+1 głos
5 odpowiedzi 2,552 wizyt
pytanie zadane 28 stycznia 2016 w Systemy operacyjne, programy przez Dawid Warduliński Obywatel (1,830 p.)

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...