• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Gotowe szablony bootstrap

Object Storage Arubacloud
0 głosów
2,969 wizyt
pytanie zadane 8 października 2016 w HTML i CSS przez remo82 Użytkownik (560 p.)
Witam,mam pytanie dotyczące gotowych szablonów bootstrapa.Czy te gotowe szablony(oczywiście po własnych przeróbkach) można używać bez naruszeń jakichkolwiek praw autorskich? Chodzi mi tutaj o umieszczenie strony powstałej na jakimś gotowym szablonie w necie.Pozdrawiam.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 8 października 2016 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
To zależy na jakiej licencji został opublikowany dany szablon. Każdy szablon może mieć inną licencję. Wystarczy przejść do sekcji copyright/license aby sprawdzić jak możesz korzystać z danego projektu.

Przykład;

https://wrapbootstrap.com/theme/inspinia-responsive-admin-theme-WB0R5L90S

Po prawej stronie widnieje odsyłacz do licencji, na jakiej został wydany produkt.

Jeżeli takowego nie ma - cóż, zalecałbym kontakt z autorem.
komentarz 8 października 2016 przez remo82 Użytkownik (560 p.)
edycja 8 października 2016 przez HaKIM

https://startbootstrap.com/ <<< O tą stronę mi chodziło.Niby nad szablonami jest wzmianka o prawie do wykorzystania nawet komercyjnego "Our themes are open source and you can use them for any purpose, even comercially!" ,aczkolwiek wolałem się upewnić.

komentarz 8 października 2016 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
Nie musisz pisać pogrubioną czcionką, nie mam 60 lat.

Nie jestem pewien czy upewnianie się w takim przypadku ma sens, ale ok.

Miłego wieczoru. :)

Podobne pytania

+1 głos
2 odpowiedzi 1,171 wizyt
pytanie zadane 29 grudnia 2016 w HTML i CSS przez ThePatrykOOO Dyskutant (8,400 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 301 wizyt
pytanie zadane 5 grudnia 2016 w HTML i CSS przez firefoxlin Początkujący (290 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 1,769 wizyt
pytanie zadane 23 lipca 2016 w HTML i CSS przez Szymon Ciompała Mądrala (6,280 p.)

92,568 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,638 komentarzy

61,957 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...