• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Darmowy host na stronę

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
530 wizyt
pytanie zadane 7 października 2016 w Sieci komputerowe, internet przez Wookiee Użytkownik (980 p.)
Witam,

Chciałbym umieścić moją pierwsza stronę internetową. Nie mogę jednak znaleźć żadnego darmowego hostu a nie chce płacić,ponieważ nie mam karty ani nie mam zamiaru płacić za stronę która będzie odwiedzać 20 osób na miesiąc. Strona będzie o drużynie harcerskiej.

Z góry dziękuje za pomoc!

8 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 7 października 2016 przez Kamil Naja Nałogowiec (27,330 p.)
1  - github pages

2 - stworzyć szablon strony do bloggera lub przerobić szablon
1
komentarz 7 października 2016 przez Jacek Rojek Bywalec (2,380 p.)

Do github'a mozesz uzyc Jekyll, to dosc popularna opcja

komentarz 8 października 2016 przez efiku Szeryf (75,160 p.)
Polecam przyjrzeć się temu rozwiązaniu; )
+1 głos
odpowiedź 10 października 2016 przez lolk45 Gaduła (3,210 p.)
www.5v.pl Używam od ponad roku i działa bardzo dobrze, kiedyś miał jakieś problemy, ale teraz jest ok, wyświetla tylko jedną reklamę na dole strony.
–1 głos
odpowiedź 7 października 2016 przez Pikey Bywalec (2,330 p.)

Może ugu.pl? Na 1 konto możesz postawić max. 3 strony. Końcówki ".pl" nie będziesz miał, tylko "ugu.pl". Sprawdzone i polecam na mało zaawansowane strony www. wink

–1 głos
odpowiedź 7 października 2016 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)

http://www.unixstorm.org/Konta_WWW.html

24.60 PLN rocznie to nie dużo... i brak reklam.

komentarz 8 października 2016 przez efiku Szeryf (75,160 p.)
Jest jeszcze sldc. Dużo lepsza opcja. 15 rok(tak na rok..), stabilny. Nie wiem czy słyszałeś, ale warto się przyjrzeć. Dla innych czytających... powiem, że za jakość trzeba płacić. Na darmowych hostingach jej nie ma.
–1 głos
odpowiedź 7 października 2016 przez Wojtek Trojanowski Obywatel (1,420 p.)
Polecam darmowy hosting cba.pl, korzystam od dawna i działa świetnie, zarówno w wersji darmowej jaki płatnej :)
komentarz 8 października 2016 przez efiku Szeryf (75,160 p.)
Nie jest wart zlamanego grosza ;) chyba, że trzymasz zwykła stronę w html.
komentarz 8 października 2016 przez efiku Szeryf (75,160 p.)
Ale i tak bym nikomu go nie polecał.
–1 głos
odpowiedź 10 października 2016 przez Kamil Naja Nałogowiec (27,330 p.)
Darmową domenę + hosting można też wyrwać na nazwa.pl. Samego hostingu nie polecam ze względu na cenę, ale darmowa oferta na rok (do nauki). Po tym czasie wysyłają mnóstwo spamu (listy, miliony przypomnień, telefony), ale obowiązku przedłużenia i tak nie masz.
–1 głos
odpowiedź 10 października 2016 przez dewe Gaduła (4,300 p.)
Keex.pl - hosting mojego znajomego.
–2 głosów
odpowiedź 7 października 2016 przez niezalogowany
Ja polecam Hostinger dla początkującego jest bardzo łatwy do ogarnięcia, sam poczujesz jak będziesz chciał czegoś więcej żeby przenieść się na coś bardziej zaawansowanego :)
komentarz 7 października 2016 przez niezalogowany
Ale ja mówię od darmowej... żeby nauczył się podstaw obsługi servera bo tam jest banalna a jak będzie chał wejść level wyżej będzie miał wystarczająco doświadczenia żeby samemu znaleźć coś dobrego
komentarz 7 października 2016 przez Pietrak Pasjonat (18,850 p.)
Jak dobrze pamiętam to angielska wersja hostingera to 000webhost, z którego kiedyś sam korzystałem.
komentarz 8 października 2016 przez mbabane Szeryf (79,280 p.)
skoro na platnej wersji dzieja sie takie cyrki, to na darmowej musi sie dopiero dziac

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 1,069 wizyt
pytanie zadane 10 lutego 2016 w SQL, bazy danych przez MaciejR Nowicjusz (130 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 108 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 175 wizyt
pytanie zadane 19 grudnia 2022 w PHP przez kordix Gaduła (3,910 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,085 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...