• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Matura rozszerzenie informatyka 2017

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,519 wizyt
pytanie zadane 29 września 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Kubston Nowicjusz (120 p.)
Witam,

zdeklarowałem o podejście do rozszerzenia z informatyki. Sprawdzałem arkusze z poprzednich lat i wydaje mi się że ma to bardzo mało wspólnego z nauką w technikum. Trudno będzie na pewno to napisać. Największa średnia z tego rozszerzenia na maturze 2k16 wyniosła w mojej szkolę aż 38%, a średnia całej szkoły to 16%. Chciałbym zapytań was co myślicie o tych zadaniach i z jakich źródeł można się dobrze przygotować do tego egzaminu. Polecicie coś ?
komentarz 30 września 2016 przez criss Mędrzec (172,590 p.)

Największa średnia z tego rozszerzenia na maturze 2k16 wyniosła w mojej szkolę aż 38%, a średnia całej szkoły to 16%.

Tu jest jakiś błąd czy nie rozumiem po prostu? 

komentarz 30 września 2016 przez criss Mędrzec (172,590 p.)
Poza tym jak to "aż" 38% :D
komentarz 30 września 2016 przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)
Dlaczego piszesz 2k16 a nie normalnie 2016?

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 29 września 2016 przez Boshi VIP (100,240 p.)
Sama algorytmika i matematyka, mało to ma wspólnego z informatyka.
0 głosów
odpowiedź 30 września 2016 przez Frendom Pasjonat (18,900 p.)
Sam zdawalem w tym roku i bez wlasnej, sumiennej pracy nie ma co startowac. Przedmioty zawodowe wcale nie pomoga na maturze z informatykim. Przede wszystkim musisz nauczyc sie wielu gotowych algorytmow i je zrozumiec. Znajomosc excela tez bedzie mile widziana.
0 głosów
odpowiedź 30 września 2016 przez String Gaduła (4,520 p.)
Rozwiazujac arkusze z poprzednich lat zauważysz czego musisz się nauczyc :)

Podobne pytania

+1 głos
0 odpowiedzi 1,515 wizyt
pytanie zadane 20 maja 2016 w C i C++ przez Masochista Początkujący (310 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 1,322 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 2,911 wizyt

92,568 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,629 komentarzy

61,956 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...