• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z fontello ,proszę o pomoc

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
192 wizyt
pytanie zadane 29 września 2016 w HTML i CSS przez simon95 Nowicjusz (150 p.)

Witam , nigdy nie korzystałem z jakiegokolwiek forum lecz tym razem jestem bezradny i mocno zniechęcony już na samym początku nauki html.

Przerabiam film z  YT Kurs HTML odc. 3: Linkowanie podstron, przyjazne adresy, fontello

Problem zaczął się w 40:30 minucie filmu gdy trzeba powiększyc fonta

Mój problem polega na tym że gdy próbuje otworzyć plik pobrany z fontello (bądź jakiejkolwiek strony z fontami) za pomocą notepada++  lub Sublime Text

  • -->fonts-->fontawesome-webfont.eot     
  • -->fonts-->fontawesome-webfont.svg  
  •  -->fonts-->fontawesome-webfont.woff

 Wyskakują dziwne hieroglify z jakimis kosteczkami z napisem NUL NUL SOH SOH itd


name1Ż„ 8  |postÇ< ;ˆ  LwebfŞ°W4 TÔ          Ě=˘Ď    ËO<0    ÓZ[.              ¤        L   Ś3   †Ś3  s  Š                            pyrs @  ő  ˙                                   ü      ŕ   t @  4     © ® ´ Ć Ř 

 

Jeżeli ktoś się zetkną z podobnym problemem , będę niezwykle wdzięczny za pomoc 

 

 

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 29 września 2016 przez K0XM4N Gaduła (3,640 p.)
wybrane 29 września 2016 przez simon95
 
Najlepsza

Hej!

Otwierasz złe pliki. Wejdź do folderu css(z paczki fontello) i tam masz pliki takie jak: 

  • animation.css
  • fontello.css
  • fontellocodes.css
  • itd

Żeby zmienić wielkość fontu, musisz otworzyć fontello.css z tego folderu. Na samym dole tego pliku znajduje się sekcja edycji. Żeby zmienić jakaś właściwość robisz to tak:

.icon-user:before { content: '\e800';  margin-top: 30px; font-size:72px; } /* '' */

Przypatrz się dokładnie na filmie jak to jest pokazane ;)

komentarz 29 września 2016 przez simon95 Nowicjusz (150 p.)
Dzięki za szybką pomoc :)

Ale ze mnie laik nie zauważyłem , jeszcze raz dziękuje .

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 257 wizyt
pytanie zadane 15 stycznia 2018 w HTML i CSS przez Dylekter Użytkownik (670 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 207 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 280 wizyt
pytanie zadane 14 kwietnia 2016 w Systemy operacyjne, programy przez BanditPlayGame Użytkownik (680 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...