• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Bardzo słaba rozmowa kwalifikacyjna, a druga szansa.

+2 głosów
710 wizyt
pytanie zadane 28 września 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, szkoła, praca przez szonek Użytkownik (920 p.)
Cześć, Mam pytanie do osób, które mają doświadczenie związane z rozmowami kwalifikacyjnym. Pare dni temu odbyłem rozmowe o prace w dużej firmie, która jest spełnieniem moich marzeń, jednak rozmowa poszła mi fatalnie. A mianowicie: Przeszedłem wstępne testy, po których zostałem zaproszony na właściwy "interview". Niestety poziom pytań technicznych przerastał moją wiedzę, znałem cząstkowe odpowiedzi, a często wogóle ich nie znałem. Rozmowa pokazała mi moje braki, wiem co musze nadrobić. Jednak powstaje pytanie czy mam po co aplikować do tej firmy w przyszłości (np za rok)? Czy firmy/menadżerowie/rekruterzy prowadzą profil kandydatów w których zostałem oznaczony jakimś tagiem, który skreśla mnie tam na zawsze? Podzielcie się swoja wiedzą na ten temat. Z góry dzięki.

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 28 września 2016 przez ZlapZabijIZakop Nałogowiec (32,680 p.)
U nas miała ostatnio miejsce taka sytuacja. Pan Iksiński aplikował do nas 3 lata temu - nie pykło i w. czwartek był u nas ponownie, a rozmowę techniczną, prowadził ten sam programista ^_^. Aczkolwiek z tego co mi wiadomo - znowu nie pykło.

Podobne pytania

+1 głos
2 odpowiedzi 2,049 wizyt
+3 głosów
3 odpowiedzi 588 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 1,144 wizyt
Porady nie od parady
Zadając pytanie postaraj się o poprawną pisownię i czytelne formatowanie tekstu.Kompozycja

67,106 zapytań

114,046 odpowiedzi

241,692 komentarzy

47,027 pasjonatów

Przeglądających: 243
Pasjonatów: 8 Gości: 235

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...