• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Bardzo słaba rozmowa kwalifikacyjna, a druga szansa.

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
1,028 wizyt
pytanie zadane 28 września 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez szonek Użytkownik (910 p.)
Cześć, Mam pytanie do osób, które mają doświadczenie związane z rozmowami kwalifikacyjnym. Pare dni temu odbyłem rozmowe o prace w dużej firmie, która jest spełnieniem moich marzeń, jednak rozmowa poszła mi fatalnie. A mianowicie: Przeszedłem wstępne testy, po których zostałem zaproszony na właściwy "interview". Niestety poziom pytań technicznych przerastał moją wiedzę, znałem cząstkowe odpowiedzi, a często wogóle ich nie znałem. Rozmowa pokazała mi moje braki, wiem co musze nadrobić. Jednak powstaje pytanie czy mam po co aplikować do tej firmy w przyszłości (np za rok)? Czy firmy/menadżerowie/rekruterzy prowadzą profil kandydatów w których zostałem oznaczony jakimś tagiem, który skreśla mnie tam na zawsze? Podzielcie się swoja wiedzą na ten temat. Z góry dzięki.

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 28 września 2016 przez niezalogowany
U nas miała ostatnio miejsce taka sytuacja. Pan Iksiński aplikował do nas 3 lata temu - nie pykło i w. czwartek był u nas ponownie, a rozmowę techniczną, prowadził ten sam programista ^_^. Aczkolwiek z tego co mi wiadomo - znowu nie pykło.

Podobne pytania

+1 głos
2 odpowiedzi 3,391 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 499 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 671 wizyt
pytanie zadane 21 kwietnia 2020 w Sieci komputerowe, internet przez wisnia2143 Nowicjusz (180 p.)

92,454 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,089 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...