• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Dragon Age Inkwizycja crash'uje do pulpitu?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,880 wizyt
pytanie zadane 24 września 2016 w Systemy operacyjne, programy przez Owczarek Niemiecki Obywatel (1,570 p.)

Witam! Mam grę Dragon Age Inkwizycja i z początku grałam w nią na moim stacjonarnym komputerze, wszystko działało niestety zrobiłam sobie dosyć długą przerwę i w czasie tej przerwy zaktualizowałam kilka razy sterowniki do karty graficznej.Od tamtej pory co jakiś czas, w losowych momentach wywalało mnie z gry (gra się wyłączała bez żadnego komunikatu).Wygląda to tak jak na tym filmie: https://www.youtube.com/watch?v=JCsffJ663LI .Instalowałam inne sterowniki i niestety tylko z początku dawało to jakieś rezultaty, dało się dłużej pograć, ale potem znowu się wywalała gra.Odpuściłam sobie, SPECJALNIE DLA TEJ GRY kupiłam sobie w miarę dobrego sprzętowo laptopa, cały czas mam ten sam sterownik graficzny od początku, i z początku gra normalnie działała, wszystko działało.Po jakimś czasie włączam grę i tym razem zauważyłam, że w czasie walki gra się wywala, za każdym razem gdy jest walka.Mam kartę graficzną NVIDIA GT 840m, sterownik graficzny 354.35, system Windows 8.1. Ktoś może coś poradzić, pomóc?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 24 września 2016 przez dzideos Obywatel (1,320 p.)
Heja, najprawdopodobniej uszkodzony save.  Wystarczy przejść do folderu (Documents \ BioWare \ Dragon Age Inkwizycja \ Saves), sortować je według daty i usunąć ostatni plik .sav.  Spróbuj może coś takiego ;)
komentarz 24 września 2016 przez Owczarek Niemiecki Obywatel (1,570 p.)
Tylko, że np. na stacjonarnym komputerze na wszystkich profilach/zapisach tak było.Ale sprawdzę, choć wątpię, by był to błąd save.

A muszę usuwać ostatni save, czy wystarczy wczytać wczesniejszy?
komentarz 24 września 2016 przez dzideos Obywatel (1,320 p.)
Spróbuj najpierw wczytać wcześniejszy a jak nie pomoże to usuń ostatni bo może koliduje.
komentarz 24 września 2016 przez Owczarek Niemiecki Obywatel (1,570 p.)
Nie działa (usunęłam kilka ostatnich save).
komentarz 24 września 2016 przez dzideos Obywatel (1,320 p.)
Hmm,  co do sterowników jeszcze to wykonywałaś wszystko według tej instrukcji?

1) Pobrac najnowsze sterowniki do Pana karty grafiki oraz pliki instalacyjne do geforce expirience,

2. Odinstalowac stare sterowniki i geforce expirience,

3. Zainstalowac i uruchomic program CCleaner, ktory wyczysci komputer ze zbednych plikow programow, ktore zostaly odinstalowane.
komentarz 25 września 2016 przez Owczarek Niemiecki Obywatel (1,570 p.)
Problem polega na tym, że na laptopie CAŁY CZAS MAM TE SAME STEROWNIKI do karty graficznej.Wcześniej działało wszystko ok, po jakimś czasie gra się zaczęła wywalać.Myślałam, żeby zaktualizować sterowniki do jakiś nowszych, ale wtedy to już na pewno będzie się gra wywalać.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 292 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 324 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 102 wizyt

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,522 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...