• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Po instalacji linuxa wlacza mi sie winodws. jak skonfugorwac grub ?

0 głosów
655 wizyt
pytanie zadane 23 września 2016 w Systemy operacyjne, programy przez pokrywa1 Użytkownik (990 p.)
otoz jak w pytaniu jak skonfigurowac rozruch. dodam jeszcze ze przy instalacji ubuntu wykrylo ze windows 7 jest zainstalowany po cyzm kazalo zresetowac komputer lecz wlaczyl sie winodws a nie linux nie ma pola wybru

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 23 września 2016 przez nauwalis Mądrala (7,350 p.)
A czy przy instalacji systemy Linux zainstalowałeś GRUB?
komentarz 23 września 2016 przez pokrywa1 Użytkownik (990 p.)
nie bo nwm jak to sie zrobi. jakbrys mogl mi to opisac to powtorze ta czynnosc :)
komentarz 23 września 2016 przez nauwalis Mądrala (7,350 p.)
Wiem, że przy instalacji bodajże debiana i CentOs'a jest w trakcie instalacji zapytanie o instalację.

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 10,029 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 250 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 668 wizyt
pytanie zadane 29 listopada 2020 w Systemy operacyjne, programy przez wz7475 Początkujący (360 p.)

93,742 zapytań

142,678 odpowiedzi

323,297 komentarzy

63,326 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj

Twierdza Linux. Bezpieczeństwo dla dociekliwych

Aby uzyskać rabat -10%, użyjcie kodu pasja-linux, wpisując go w specjalne pole w koszyku.

...