• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zmiana administratora Forum

Object Storage Arubacloud
–16 głosów
583 wizyt
pytanie zadane 22 września 2016 w Sprawy forum przez MichałGNU Gaduła (4,330 p.)
Witam! Czy chcielibyście zmienić administratora Forum? Wiem, że są osoby, którym obecny nie odpowiada. Zapraszam do dyskusji.
komentarz 25 września 2016 przez MichałGNU Gaduła (4,330 p.)
Nie wiem, o co Ci chodzi. Nie komentowałem tego wątku.
komentarz 25 września 2016 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Ukryciem komentarza niczego nie zakryjesz…
1
komentarz 25 września 2016 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)

Ty ukrywasz, to ja zrobię tak:

Ukryty komentarz

 

Informuję, że otrzymujesz oficjalne ostrzeżenie od Moderatora. Powodem jest ukrywanie napisanych przez siebie treści, a następnie ich ukrywanie, by zaprzeczyć faktom (pomimo uprzedniego odkrycia treści przez moderatora, w celu pokazania prawdy).

Z racji tego, że z twojego konta, już raz został warunkowo zdjęty ban, informuję, że jeśli sytuacja się powtórzy, otrzymasz bana na zawsze, bez możliwości zdjęcia.

1
komentarz 25 września 2016 przez niezalogowany
Oficjalne ostrzeżenia nie otrzymuje się przez wiadomość prywatną?
4
komentarz 25 września 2016 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
To bez znaczenia. Za to, że dalej próbujesz się z nami "bawić" zakładając kolejne konto o nicku Basic i pisząc dziwne rzeczy otrzymujesz natychmiastowego bana na obydwa konta. Przykro mi bardzo, ale nie możemy w nieskończoność prosić i upominać.

3 odpowiedzi

+13 głosów
odpowiedź 22 września 2016 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Rozmawialiśmy już na ten temat raz na IRC i nic mi nie powiedziałeś, więc powtórzę.

Jeśli masz do mnie uwagi to ja bardzo chętnie ich wysłucham - publicznie, na priv, obojętnie gdzie. Skoro obecny "nie odpowiada" to muszą być tego powody (a powiedziałeś mi, że nie ma). Więc ja bardzo chętnie naprawdę ich od Ciebie posłucham, jeśli ktokolwiek ma jakieś uwagi to również śmiało ;) Jeśli to jest tylko "bo tak" to nie rozumiem całego tematu i wg mnie nadaje się do usunięcia (brak argumentów a tylko dziwne gadanie), ale nie będę tego robił, żeby nie było, że nie daje możliwości wypowiedzenia się.
+7 głosów
odpowiedź 22 września 2016 przez event15 Szeryf (93,790 p.)
edycja 22 września 2016 przez Eryk Andrzejewski

Zmienić? A na kogo? Bo tu widze tylko "odwołać". Idź być cebulą gdzie indziej i nie wkurzaj ludzi.

3
komentarz 22 września 2016 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Bez wulgaryzmów, proszę. :)
+3 głosów
odpowiedź 22 września 2016 przez iWantCode Bywalec (2,170 p.)
Admini proszę nie usuwajcie, chce zobaczyć dyskusję :D ;D

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 171 wizyt
pytanie zadane 24 marca 2020 w Sprawy forum przez wall7489 Obywatel (1,250 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 110 wizyt
pytanie zadane 17 listopada 2017 w Sprawy forum przez DudSon Użytkownik (680 p.)
+4 głosów
7 odpowiedzi 637 wizyt
pytanie zadane 2 maja 2016 w Sprawy forum przez Piotr Matusik Początkujący (420 p.)

92,550 zapytań

141,394 odpowiedzi

319,522 komentarzy

61,935 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...