• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Z grafiki na kodowanie.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
187 wizyt
pytanie zadane 20 września 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez trickster.js Nowicjusz (120 p.)
Witam.

Jest to mój pierwszy post na tym forum, więc będę się streszczać. Mam już kilka wiosen na karku i nieukończone studia za sobą. Do tej pory zajmowałem się grafiką głównie prasową i pod web, lecz pod wpływem zwykłego znudzenia już trochę tą branżą jak i za namową kolegów z jednej z firm dla których pracowałem zainteresowałem się kodowaniem i już kilka miesięcy się w to bawię. Znaczy bawię to dużo powiedziane. Uczę się głównie HTML5/CSS i Javascript z frameworkami i nawet udało mi się sklecić kilka mini gierek :D. Mam pytanie jednak co dalej. Czy powinienem uczyć się jakiś technologii do programowania .net lub JAVA, czy iść w tak popularnie reklamowany wszędzie NODE.JS. Powiem może co bym chciał dalej robić, chciałbym móc pobawić się trochę w tworzenie gierek na androida i przeglądarkowych w stylu slither.io czy nawet plemiona. Robienie takich projektów sprawia mi ogromną przyjemność, a na razie jeszcze nie myślę by szukać pracy jako developer, więc to bardziej hobbystycznie.

Pozdrawiam pasjonatów spraw wszelkich i Pana Zelenta :)

1 odpowiedź

+5 głosów
odpowiedź 20 września 2016 przez podTest Początkujący (290 p.)
edycja 20 września 2016 przez podTest

Zainteresowałem się stolarką i już kilka miesięcy się w to bawię. Znaczy bawię to dużo powiedziane. Uczę się głównie obsługi piły/hebla i wiertarki z różnymi wiertłami i nawet udało mi się sklecić kilka mini karmników :D. Mam pytanie jednak co dalej. Czy powinienem uczyć się jakiś technologii do wkręcania śrubokrętem płaskim lub krzyżykowym, czy iść w tak popularnie reklamowany wszędzie wkrętarki elektryczne. Powiem może co bym chciał dalej robić, chciałbym móc pobawić się trochę w tworzenie mebli dla sypialni i salonu w stylu rzymskim czy nawet egipskim. Robienie takich projektów sprawia mi ogromną przyjemność, a na razie jeszcze nie myślę by szukać pracy jako stolarz, więc to bardziej hobbystycznie.

Nie przejmuj się narzędziami. Używaj tego co najskuteczniej rozwiązuje Twój problem i z czym najwygodniej Ci się pracuje. ;) 

komentarz 20 września 2016 przez trickster.js Nowicjusz (120 p.)
To znaczy, że co? Zadałem złe pytanie czy pod gry przeglądarkowe bardziej opłaca się iść w node.js czy w bardziej dojrzałe technologie? Jesli chodzi o zbyt duży chaos wypowiedzi to przepraszam, już tak mam :/
1
komentarz 20 września 2016 przez C☺ndzi Stary wyjadacz (12,100 p.)
Uśmiałem się przy tym xD
komentarz 20 września 2016 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)
Padłem... Szacun :D Daję plusa.

Podobne pytania

+2 głosów
4 odpowiedzi 660 wizyt
pytanie zadane 16 sierpnia 2016 w Inne języki przez uMAXa Gaduła (4,290 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 160 wizyt
pytanie zadane 3 lipca 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Inalex Nowicjusz (200 p.)
0 głosów
8 odpowiedzi 520 wizyt
pytanie zadane 1 sierpnia 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Atarii Użytkownik (770 p.)

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...