• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Który lepszy laptop jest?

VPS Starter Arubacloud
–1 głos
481 wizyt
pytanie zadane 20 września 2016 w Sprzęt komputerowy przez uMAXa Gaduła (4,290 p.)
zamknięte 22 września 2016 przez uMAXa
Mam 3 propozycje -- HP Pavilion Gaming 15-ak057nw W10 -- ASUS GL552VW-DM351T W10 (czarny) -- Lenovo Y700 15 i5-6300HQ/8GB/240 GTX960M
komentarz zamknięcia: Otrzymałem pomoc
1
komentarz 22 września 2016 przez Badass Użytkownik (720 p.)
Po pierwsze - nie bierz Lenovo za wszelką cenę, pomimo tego że każdy to poleca. Oczywiście plusem jest cena, ale wykonanie to szajs, a jak ci się coś popsuje to sobie napsujesz tylko nerwów i czasu, bo serwis jest w Niemczech i się czeka na naprawę kilka miesięcy. Nie rzadko laptopy wracają bardziej zepsute niż były.

Osobiście miałem podobny dylemat i wybrałem Asusa. Porządne wykonanie, dobry serwis i fajny wygląd. Dodatkowym plusem jest matowa matryca której wśród tej trójki nie ma tylko Lenovo.

O HP się nie wypowiem, ale na stronach specjalizujących się recenzjami laptopów na pewno są i nim wzmianki. Poza tym poleciłbym Ci dokupienie niewielkiego dysku SSD na system pod wejście M.2 :)
komentarz 22 września 2016 przez uMAXa Gaduła (4,290 p.)
Też miałem asusa i chyba bym brał go z bratem jak uzbieramy hajsy zaszaleje teraz :p i za 5k dodam ssd ram i myszke dokupie A jak mam już dysk ssd zamontowany to jak przenieśc pliki? Chyba nie spowolni jak dam na niego csgo?
komentarz 22 września 2016 przez Badass Użytkownik (720 p.)
Dysk SSD funkcjonuje jak zwykły HDD. Po prostu kopiujesz pliki i tyle. Nie spowolni, za to sama gra będzie działać szybciej. A jeśli Ci chodzi o kopiowanie systemu to się nie da. Musisz zainstalować go jeszcze raz tylko, że na dysku SSD. Jaki rozmiar chcesz tego SSD?
komentarz 22 września 2016 przez uMAXa Gaduła (4,290 p.)
Pewnie 120gb bedzie powinno na system csgo i chroma przeglądarke a reszta apek na hdd
komentarz 22 września 2016 przez Badass Użytkownik (720 p.)
Polecam samsunga 850 evo m.2. Tego komputera będziesz używał wyłącznie do grania w CSa?
komentarz 22 września 2016 przez uMAXa Gaduła (4,290 p.)
Raczej tak :p nie kupuje gier tylko gram w jedno a jak juz to musi byc fajna bym wydał na nią :p
komentarz 22 września 2016 przez Badass Użytkownik (720 p.)
To nie widzę potrzeby kupowania tak high-endowego sprzętu do tej gry :P Spokojnie laptop za 2k zł to uciągnie, a stacjonarny to się zmieścisz w 1k zł.
komentarz 22 września 2016 przez uMAXa Gaduła (4,290 p.)
Wiem o tym ale spełnić chce marzenie o sprzęcie za tyle kasy :D Noże kiedy jeszcze się przyda do innych gie nigdy nic nie wiadomo :p
komentarz 22 września 2016 przez uMAXa Gaduła (4,290 p.)
A oprócz samsunga są jakieś inne ale też dobre?
komentarz 22 września 2016 przez Badass Użytkownik (720 p.)
Oczywiście, podaj konkretnie co Cię interesuje. Polecam samemu się zagłębić w temat i wybrać najbardziej Ci odpowiadajacy.
komentarz 22 września 2016 przez uMAXa Gaduła (4,290 p.)
Kk dzięki za wszystko

2 odpowiedzi

+5 głosów
odpowiedź 20 września 2016 przez Barttyyy Gaduła (4,680 p.)

Po tym tytule wnioskuje ze jestes yoda, a yoda nie zadaje pytan

komentarz 20 września 2016 przez niezalogowany

Środek stylistyczny użyty przez kolegę mógł być zamierzony. Inwersja w wypowiedzi  przyciąga oko jak obrazy Malczewskiego ;)

Nadal pozostaje jednak pytanie: "Który lepszy laptop jest?"

Wydaje mi się, że powinieneś lekko uściślić dodając np. do czego ma służyć laptop, albo pod jakim względem mamy je oceniać?

komentarz 20 września 2016 przez Benek Szeryf (90,690 p.)
Sądząc po tagach to chodzi o gry. Zresztą po zadaniu jego pytania programowania nie spodziewał się bym że do.
komentarz 20 września 2016 przez niezalogowany
Po zadaniu pytania na forum "PASJA-INFORMATYKI" raczej nie oczekuję pytania "jakie są najlepsiejsze skiny do CS-GO" (ten poziom). Wybacz jeżeli się pomyliłem depresjonując tak ważną gałąź INFORMATYKI jaką jest tracenie czasu w grach komputerowych. :)
komentarz 20 września 2016 przez uMAXa Gaduła (4,290 p.)
Dla innych jest to odluzowanie się :p
komentarz 20 września 2016 przez niezalogowany
Ja absolutnie nie zabraniam nikomu grać! Jedynie zadawanie pytań odnośnie gier komputerowych (a nie programowania) na forum informatycznym wydaje mi się porównywalne do pytania się na forum mechaników samochodowych o najfajniejszą muzykę do chill-out'owania na dłuższe drogi... IMHO nie to miejsce.
komentarz 20 września 2016 przez Barttyyy Gaduła (4,680 p.)
Nie potrzebny ciąg komentarzy, tym bardziej że wystarczy wejść w profil użytkownika i zobaczycie że to pytanie podchodzi już lekko pod spam.
komentarz 20 września 2016 przez uMAXa Gaduła (4,290 p.)
Co jakiś czas moje pytania są słabo zadane:p
komentarz 20 września 2016 przez uMAXa Gaduła (4,290 p.)
Wiadomo jak lapek do gier to i można zawsze coś poćwiczyć jakiś php itp
–1 głos
odpowiedź 20 września 2016 przez Aevin Początkujący (280 p.)
Polecam lenovo y700

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 406 wizyt
pytanie zadane 15 sierpnia 2016 w Sprzęt komputerowy przez Kacper Adamski Nowicjusz (140 p.)
+1 głos
5 odpowiedzi 461 wizyt
pytanie zadane 24 kwietnia 2016 w Sprzęt komputerowy przez Dominik Gola Użytkownik (580 p.)
–1 głos
2 odpowiedzi 858 wizyt
pytanie zadane 27 sierpnia 2020 w Sprzęt komputerowy przez Kuba233 Początkujący (490 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...