• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Google Chrome - przeglądarka nie wyświetla stron

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
10,897 wizyt
pytanie zadane 18 września 2016 w Systemy operacyjne, programy przez DawidSitnik Nowicjusz (160 p.)
Witam,

mój problem wygląda następująco: podczas próby wyświetlenia jakiejkolwiek strony w przeglądarce Google Chrome wyskakuje błąd "Kurza twarz, podczas wyświetlania strony wystąpił problem". Próbowałem ponownie ściągnąć i zainstalować przeglądarkę, ale w niczym to nie pomogło. Inne przeglądarki działają normalnie. Problem pojawił się dzisiaj rano, wcześniej nie instalowałem niczego nowego.
komentarz 18 września 2016 przez ciastek2808 Początkujący (490 p.)
Może jakaś najnowsza aktualizacja? Poszukaj jakiejś stabilnej wersji.
komentarz 18 września 2016 przez DawidSitnik Nowicjusz (160 p.)
A gdziekolwiek znajdę stabilniejszą niż na stronie Google ?
komentarz 18 września 2016 przez JAKUBW Nałogowiec (33,470 p.)
Nie wiem czy ci to pomoże, ale jak w menadżerze zadań wymusisz zamknięcie procesu od google chrome, który odpowiada za kartę to wywala wtedy kurzą twarz.
komentarz 18 września 2016 przez ScriptyChris Mędrzec (190,190 p.)
komentarz 18 września 2016 przez DawidSitnik Nowicjusz (160 p.)
Niestety, nie działa ;/
komentarz 18 września 2016 przez ScriptyChris Mędrzec (190,190 p.)
A próbowałeś całkowicie usunąć Chrome, łącznie z jego danymi aplikacji?

http://www.wintips.org/how-to-completely-uninstall-re-install-google-chrome/

Możesz dodatkowo to zrobić w trybie awaryjnym Windowsa.
komentarz 18 września 2016 przez DawidSitnik Nowicjusz (160 p.)
Całkowite usunięcie też nie pomaga. Dlaczego spróbować w trybie awaryjnym, co to zmienia ? (nie odbierz tego jako sarkazm, po prostu nie jestem szczególnym znawcą :))
komentarz 18 września 2016 przez ScriptyChris Mędrzec (190,190 p.)

Dlaczego spróbować w trybie awaryjnym, co to zmienia ?

Tryb awaryjny systemu Windows pozwala wyeliminować (a przynajmniej znacząco ograniczyć) wpływ dodatkowych sterowników i usług na działanie systemu. Gdy uruchamiasz system normalnie, to ładują się zainstalowane sterowniki od wszystkich urządzeń, usługi i programy ustawione na autostart. W trybie awaryjnym startuje czysty Windows, co pozwala skuteczniej diagnozować jakieś usterki związane z oprogramowaniem i sterownikami.

Moja propozycja: uruchom Windows w trybie awaryjnym > odinstaluj Chrome włącznie z usunięciem katalogu z danymi (podałem w poprzednim komentarzu) > uruchom narzędzie Cleanup Tool (podałem w pierwszym komentarzu) > będąc nadal w trybie awaryjnym (jeśli w trakcie wykonywania wcześniejszych czynności system zostanie ponownie uruchomiony, to za każdym razem włączaj tryb awaryjny klawiszem F8 - aby cała operacja reinstalacji Chrome przebiegła w tym trybie) pobierz najnowszą wersję Chrome i ją zainstaluj.

Jeśli dalej nie zadziała, to być może Twój komputer jest czymś zainfekowany. Polecam wtedy wizytę na tym forum: http://www.fixitpc.pl/

4 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 18 września 2016 przez zhazin Użytkownik (800 p.)

Spróbuj odpalić chroma z opcją no sandbox. Dajesz prawym na ikonkę chroma, właściwości i ustawiam element docelowy na C:\Users\Admin\AppData\Local\Google\Chrome\Application\chrome.exe -no-sandbox

 

w sensie że na końcu dodajesz sobie  -no-sandbox

0 głosów
odpowiedź 15 października 2016 przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)
Niestety wydaje mi się że nic z tym nie zrobisz, wygląda to po prostu na błąd przeglądarki. Twierdzę tak dlatego że do wczoraj moja przeglądarka działała bez zarzutu a po aktualizacji na wielu stronach widzę kurzą twarz.

Czyli na pewno moja wersja jest skopana 54.0.2840.59 (64-bit)

Czekam na następną aktualizację.
0 głosów
odpowiedź 17 marca 2017 przez piotr12345 Użytkownik (520 p.)
Założę się że mogła być jakaś aktualizacja której twój komputer już nie ogarnie lub po prostu zmieniałeś coś w ustawieniach.
–2 głosów
odpowiedź 17 marca 2017 przez therealjorge Nowicjusz (180 p.)
Spróbuj użyć AEROADMIN a zobaczysz Ta bezpłatna aplikacja obejmuje wszystkie Twoje potrzeby w zakresie połączenia zdalnego pulpitu:
- Pracuje za NAT
- Brak rejestracji i konfiguracji
- Łatwy w użyciu i szybka

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 1,502 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 583 wizyt
pytanie zadane 31 grudnia 2017 w Bezpieczeństwo, hacking przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
+1 głos
2 odpowiedzi 200 wizyt
pytanie zadane 5 września 2022 w Systemy operacyjne, programy przez Karson Obywatel (1,000 p.)

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...