• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Instalacja Systemu Windows 10-Przywracanie Systemu

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
967 wizyt
pytanie zadane 17 września 2016 w Sprzęt komputerowy przez melman99 Nowicjusz (120 p.)
Witam dzisiaj mój starszy potrzebował abym mu przywrócił system do początkowego stanu, ponieważ go potrzebował na "cito". Oczywiście laptop ma już "wbudowany" system win 10. Po kliknięciu "Przywróć System i usuń moje pliki" rozpoczął się dwu-etapowy  ciąg instalacji sterowników i funkcji. Wszystko byłoby fajnie gdyby nie następnie "Bardzooo" długi czas Konfiguracji systemu Windows. Mianowicie piszę że "Komputer zostanie uruchomiony ponownie kilka razy" lecz po osiągnięciu 64 procentu całej instalacji komputer dochodzi do 100% uruchamia się ponownie jak to jest wyżej napisane ,lecz staje się tak ponad~ 50 razy nie kilka razy. Komputer zostawiłem włączony na ponad 8 godzin lecz wyczytałem ,że powinno to trwać jakieś 4 do lekko ponad 6 godzin. I o to treściwe pytanie z mojej strony :Przeczekać to ,ponieważ dłużej to bd trwało czy Może jakaś pomoc z waszej strony :)?
1
komentarz 17 września 2016 przez efiku Szeryf (75,160 p.)

Witam dzisiaj mój starszy 

Ja do rodziców mówię mamo i tato :)

komentarz 17 września 2016 przez melman99 Nowicjusz (120 p.)
Gratuluję Ci bardzo kreatywnego komentarza :)
komentarz 17 września 2016 przez tarnasm Gaduła (3,030 p.)
Podzielam komentarz kolegi. Jest on kreatywny w 100%. Think about it.

Co do przywracania systemu, moim zdaniem pliki z tego okresu są najprawdopodobniej skaszanione. Co dokladnie chcecie uzyskać poprzez przywrócenie systemu?
komentarz 17 września 2016 przez melman99 Nowicjusz (120 p.)
Chcemy uzyskać czysty dysk taki jak był tuż po kupnie lapka bez pobranych plików bo za długo by trwało odinstalowywanie tego wszystkiego. Pozdrawiam :)
komentarz 17 września 2016 przez melman99 Nowicjusz (120 p.)
Bardzo przepraszam też się odzywam do rodziców mamo i tato :D ale to była prowokacja .
komentarz 17 września 2016 przez tarnasm Gaduła (3,030 p.)
W Win 10 masz przywracanie do ustawien fabrycznych (to trochę co innego niż Przywracanie systemu) czyli dokładnie do tego stanu w jakim był przed kupnem. Jezeli np rozważacie sprzedaż albo całkowite pozbycie się danych do totalnego "Goła" to podzielam opinię o formacie. Ale to już moje schizy :P

Zajrzyj tutaj:

https://www.youtube.com/watch?v=1NDI998xuiM
komentarz 17 września 2016 przez melman99 Nowicjusz (120 p.)
Zrobiłem to kłopot jest ten że konfiguracja tego "przywracania leci w kółko"

nie widać postępów

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 17 września 2016 przez nauwalis Mądrala (7,350 p.)
Więcej niż jeszcze 2 godziny opórcz tych co już czekałeś nie czekałabym. Może lepiej format w takim razie.
komentarz 17 września 2016 przez melman99 Nowicjusz (120 p.)
Prawdopodobnie spróbuje go zanieść do jeszcze jakiegoś sewisu może oni mi ten format zrobią bo ja w tym słaby jestem :D

Podobne pytania

–2 głosów
1 odpowiedź 5,136 wizyt
pytanie zadane 30 grudnia 2017 w C i C++ przez Kacper Szymański Nowicjusz (140 p.)
–3 głosów
4 odpowiedzi 1,098 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 1,886 wizyt

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...