• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

PLOXTER - Moja druga gra na Androida.

VPS Starter Arubacloud
+3 głosów
195 wizyt
pytanie zadane 15 września 2016 w Nasze projekty przez CryingDreams Nowicjusz (150 p.)

Witam!

Chciałbym zaprezentować moją drugą grę - Ploxter.

 

Link do pobrania gry:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cryingdreams.ploxter

 

Ploxter to gra, w której najważniejszy jest twój czas reakcji. Przesunąć w górę? Może w dół? Ale co z przesuwaniem w prawo? Nie zapomnij o lewej stronie.

Łatwy na początku, ale z czasem staje się trudniejszy, o wiele trudniejszy. Będziesz w stanie myśleć wystarczająco szybko?

Zdobywaj różne osiągnięcia i konkuruj z ludźmi z całego świata. To wszystko w tym samym czasie, kiedy Ty będziesz grał w minimalistyczną, ale wciągającą grę.

W Ploxterze musisz przesunąć palcem w odpowiednią stronę, ale gra staje się trudniejsza im więcej punktów zdobyłeś. Gra jest prosta, ale wciągająca. Postaraj się przebić swój poprzedni wynik.

Odblokuj wiele różnych kształtów i wybierz ten, który podoba ci się najbardziej.

 

Screeny z gry:

[IMG]

 

[IMG]

 

[IMG]

 

Bardzo proszę o podzielenie się opiniami o mojej grze :) Pozwolą mi one poprawić tą grę i stworzyć kolejną, lepszą.

Gra została stworzona przy użyciu LibGDX, jeśli ktoś ma jakieś pytania chętnie na nie odpowiem :)

komentarz 15 września 2016 przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)
Mdli mnie jak widzę kolejny niepotrzebny nikomu badziew pisany tylko po to żeby naciągać ludzi na oglądanie reklam...
1
komentarz 15 września 2016 przez CryingDreams Nowicjusz (150 p.)
Dziękuje za konstruktywny komentarz!

Aplikacja ma dokładnie 0 reklam, i zarabiam na niej okrągłe 0 złotych. Napisałem grę, chce się nią pochwalić. Znalazłem to forum i okazało się, że znajduje się tutaj kategoria "Nasze projekty", więc pomyślałem, że pewnie tutaj można właśnie pochwalić się swoimi tworami (pewnie się myliłem...). Mimo wszystko pozdrawiam i dziękuję za zachętę do dalszego programowania.
komentarz 15 września 2016 przez 4sp3ll Początkujący (410 p.)
Nie przejmuj się tym, zawsze znajdzie się ktoś kto ma gorszy dzień (czasami życie) i w przypływie niepotrzebnej szczerości dzieli się tym ze światem.

Sam pomysł na grę i wykonanie bardzo mi się podoba.

Gratuluję i życzę dalszych sukcesów! :)
komentarz 15 września 2016 przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)
Mi to wygląda jak zwykła reklama. Poza tym wywaliłeś 100 zł żeby wrzucić grę do sklepu play i nic z tego nie mieć? Za długo żyję na tym świecie żeby wierzyć w bezinteresowność tego. Mimo wszystko pozdrawiam również
komentarz 15 września 2016 przez 4sp3ll Początkujący (410 p.)
Nawet jeżeli jest to reklama to z całą pewnością nie zwykła.

Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zapytać o konstruktywne uwagi i pochwalić się projektem któremu poświęciło się czas i jednocześnie na tym zarabiać.

Nie rozumiem Twojego rozgoryczenia i postkomunistycznego sposobu myślenia.
komentarz 15 września 2016 przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)
No i miałem rację. Może reklam nie ma ale koszyk na zakupy to i owszem. Czyli jednak reklama.
1
komentarz 15 września 2016 przez CryingDreams Nowicjusz (150 p.)
Dobra napisze to jeszcze raz bo teraz kompletnie nie rozumiem o co Ci chodzi. W grze nie ma żadnych reklam/mikro-płatności. Nie ma w niej też systemów szpiegujących, ani wirusów wykradających dane grających. Czy można coś kupić w grze za prawdziwe pieniądze? Nie. Czy w grze można coś kupić? Tak, za walutę, którą można zdobyć tylko i wyłącznie w grze i w żaden inny sposób.

Czy jest to reklama? Można tak powiedzieć. Chciałbym, żeby na grę zobaczyło kilka dodatkowych osób i ją oceniło i podzieliło się ze mną opiniami o niej. Czy chciałbym zarabiać na tej/innych grach? Oczywiście, że tak, kto by nie chciał. Czy będę na niej zarabiał? Proszę Cię popatrz na to, gra nie ma nawet 100 pobrań, więc nawet jeśli wstawiłbym do niej reklamy ile bym zarobił? Może, może złotówkę? (nie wiem jak to wygląda nigdy jeszcze nie dodawałem reklam, więc nie wiem ile za nie płacą)

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 187 wizyt
pytanie zadane 25 maja 2017 w Nasze projekty przez Donislawdev Początkujący (380 p.)
+3 głosów
1 odpowiedź 364 wizyt
pytanie zadane 21 października 2016 w Nasze projekty przez DaroN2391 Początkujący (380 p.)
+1 głos
3 odpowiedzi 281 wizyt
pytanie zadane 10 października 2019 w Nasze projekty przez ptaku19 Użytkownik (800 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,079 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...