• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Darmowy serwer mysql z dostępem przez putty

Object Storage Arubacloud
0 głosów
566 wizyt
pytanie zadane 15 września 2016 w SQL, bazy danych przez recab Nowicjusz (120 p.)
Witam, chciałbym połączyć się z bazą danych mysql przez program Putty.

W tym celu założyłem darmowe konto na stronie friko.pl oraz utworzyłem swoją bazę danych MySql.
Niestety nie portafię połączyć się z nią przez Putty, nie wiem czy robie coś źle czy może jednak nie ma takiej możliwości?

Podaję nazwę serwera, wpisuje użytkownika oraz podaje hasło.

Ciągle wyświetla mi się komunikat "ACCESS DENIED".
Jeśli na tym serwerze z friko nie ma takiej możliwości by połączyć się przez ten program, to czy istnieją inne darmowe serwery gdzie mamy możliwość połączenia się przez ten programik?
Chciałbym troche pouczyć się mysql na "żywym przykładzie", zamiast używać terminala online.
Pozdrawiam
komentarz 15 września 2016 przez efiku Szeryf (75,160 p.)
Połącz się przez mysql workbench. Ja z tym pracuje; ) na darmowych raczej nie wystawiają dalej niz ich lokalna infrastruktura kont więc o dostępie do mysql możesz pomarzyć. Leoiej u siebie w domu Linux + mysql + php + nginx

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 15 września 2016 przez lesny726 Nowicjusz (180 p.)
Zawsze możesz skorzystać z darmowego programu XAMPP. Tworzy on serwer i bazę na Twoim komputerze.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 72 wizyt
pytanie zadane 11 września 2023 w Sieci komputerowe, internet przez lkd3n Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 834 wizyt
pytanie zadane 14 września 2020 w Sieci komputerowe, internet przez Jonasz Nowicjusz (230 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 1,807 wizyt

92,565 zapytań

141,418 odpowiedzi

319,604 komentarzy

61,951 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...