• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Renderowanie w Sony Vegasie

Object Storage Arubacloud
0 głosów
195 wizyt
pytanie zadane 5 maja 2015 w Offtop przez Łukasz Świtaj Użytkownik (520 p.)
zamknięte 7 maja 2015 przez Łukasz Świtaj

No cześć! :)
Jest dość spory problem. Mało to wszystko powiązane z programowaniem, ale mam nadzieję, że będziecie wiedzieć jak to ogarnąć.
Prosta sprawa- film nagrany lustrzanką w *.mts'ach, projekt w Vegasie (v. 11 o ile dobrze pamiętam) i render. Początkowo w 1080p na *.avi. Waga pliku osiągnęła 42 gb. W związku z tym stwierdziłem, że mniejszą wagę pliku przy podobnej jakości zachowam w *.wmv. Niestety z jednym i drugim plikiem jest problem z zacinającym się video (link). Co ciekawe przy projekcie w Camtasi wyszedł film, który się nie zacinał, więc nie powinna być to wina plików źródłowych (o czym może też świadczyć to, że nie ma problemu z dźwiękiem). Będę jeszcze próbował *.mp4.
Poza tym jest ktoś, kto natknął się na podobny problem i ma pomysł?

komentarz zamknięcia: Znalazłem odpowiedź.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 5 maja 2015 przez Kuba Stary wyjadacz (12,460 p.)
Wejdź w project properties i sprawdź na ile ustawione są docelowe FPS. To samo przy renderowaniu, gdy wyskoczy ci okienko powinna tam być z tego co pamiętam taka możliwość.
komentarz 5 maja 2015 przez Łukasz Świtaj Użytkownik (520 p.)
Akurat to się zgadza...
komentarz 5 maja 2015 przez Kuba Stary wyjadacz (12,460 p.)
A powiedz jaka jest szansa, że masz pirata? To by już wiele wyjaśniało :)
komentarz 5 maja 2015 przez Łukasz Świtaj Użytkownik (520 p.)
1. Myślę, że spora.
2. Chyba już działa w zapisie na *.mpeg2. Ale i tak dzięki za pomoc.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 194 wizyt
pytanie zadane 17 września 2022 w Grafika i multimedia przez JV Nowicjusz (120 p.)
+1 głos
4 odpowiedzi 2,790 wizyt
pytanie zadane 2 marca 2016 w Systemy operacyjne, programy przez veryhotshark Obywatel (1,620 p.)
+2 głosów
1 odpowiedź 107 wizyt

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...