• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Darmowy staż z UE, a brak wiedzy/doświadczenia

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,045 wizyt
pytanie zadane 11 września 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Dawid21 Nowicjusz (120 p.)
Witajcie!

Biorę udział w projekcie z Unii Europejskiej :), który ma mi zagwarantować pracę. Po 8 dniach kursu programowania (PHP) nadszedł czas na szukanie stażu. Staż ma być w pełni darmowy dla firmy, która ma mnie zatrudnić, a firma od projektu zajmuje się większością dokumentacji. Niby OK, tylko że... moje doświadczenie w programowaniu sprowadza się do kilku programów w C++ napisanych proceduralnie, wiedza opiera się głównie na Symfonii C++ (głównie tom I, II dopiero przerabiam). Z PHP po kursie raczej niewiele potrafię :).

Proszę więc Was o jakieś rady - szukać stażu w PHP, nie znając tego języka, czy w C++ potrafiąc niewiele? Może ktoś z Was poszukuje(albo zna kogoś, kto poszukuje) stażysty (całkiem niegłupiego :) i chętnego do nauki) na terenie Wrocławia? Czy do CV warto wpisywać prostą konsolową gierkę (gra typu snake-trochę jak w starej nokii) napisaną proceduralnie i dość chaotycznie?

Mam nadzieję, że Was nie zanudziłem tym postem, rzadko proszę o pomoc na forach, ale jestem trochę zdesperowany. Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam,
Dawid
komentarz 11 września 2016 przez xandros Nałogowiec (29,450 p.)
Możesz podać jakieś większe info odnośnie tego projektu z UE?
1
komentarz 11 września 2016 przez Dawid21 Nowicjusz (120 p.)
Projekt Moja Strefa Wpływu - możesz sobie wyszukać w google, tam więcej info na ten temat. Ogólnie polecam, jeśli jesteś bezrobotny i nie uczysz się w trybie dziennym. :)

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 11 września 2016 przez nauwalis Mądrala (7,350 p.)
Każdy wpisany projekt jest ważny. Myślę, że lepiej posiedzieć i się pouczyć, a dopiero szukać stażu.
komentarz 11 września 2016 przez Dawid21 Nowicjusz (120 p.)
Problemem jest to, że wg umowy mam jeszcze tydzień na znalezienie stażu. Firma też mi szuka stażu, dlatego już teraz muszę podjąć decyzję w co chcę iść - w czym mniej-więcej mają szukać.

No i kończą mi się fundusze :)
1
komentarz 11 września 2016 przez niezalogowany
edycja 11 września 2016
C++ chyba byłby lepszym wyborem, zepnij się z jakimś kursem, który pomoże Ci wzmocnić jakieś podstawy.
1
komentarz 11 września 2016 przez nauwalis Mądrala (7,350 p.)
Rozumiem. To i tak lepiej wtedy w c++, tak myślę.
komentarz 11 września 2016 przez Dawid21 Nowicjusz (120 p.)
Dzięki za odpowiedzi!

Sam też się skłaniam ku c++, ale więcej ofert pracy jest dla programistów PHP, a to chyba równa się większej ilości miejsc do stażu, stąd moja konsternacja.
komentarz 25 września 2016 przez Łapa Nowicjusz (190 p.)
Cześć i jak dalej poszło znalazłeś ten staż ???
komentarz 3 października 2016 przez Dawid21 Nowicjusz (120 p.)
Niestety, ciągle szukam :)
komentarz 5 października 2016 przez Łapa Nowicjusz (190 p.)
życze ci powodzenia. A sam ciekaw jestem jak to jest bo słyszałem że urzedy pracy i fundusz europejski dają teraz na rozmaite kursy. Czy dałoby sie załapać na jakiegoś bootcampa z tych pieniedzy i jak to sie pozniej przekłada na realne znalezienie pracy.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 720 wizyt
pytanie zadane 22 czerwca 2017 w Inne języki przez zolty13 Nowicjusz (170 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 183 wizyt
pytanie zadane 6 czerwca 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez betman Bywalec (2,630 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 655 wizyt

92,555 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,557 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...