• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Monitor do 500zł

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
608 wizyt
pytanie zadane 4 maja 2015 w Offtop przez matti_94 Użytkownik (510 p.)
Poradźcie proszę jaki będzie najlepszy monitor do 500 zł. Potrzebuję go do pracy. Najchętniej bym go podzielił z monitorem laptopa (15,4") gdyż pracuję przy dużej ilości dokumentów i muszę mieć wszystko na oko w jedym polu widzenia. Jak wtedy wygląda sprawa rozdzielczości na ekranie, nie kłóci się to jakoś gdy masz dwie rózne na lapku i monitorze? Jeszcze jedno, bardziej banalna sprawa. Polecicie jakieś pożądne głośniki w rozsądnej cenie? Aby cena jakość była korzystna :D
Pozdro
Mateusz

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 5 maja 2015 przez TomWaw.IT Użytkownik (920 p.)

Ja po paru dniach szukania zdecydowałem się na Samsunga S24D300HS. (24 cale LED) 

Tu za 539 zł: http://allegro.pl/samsung-s24d300hs-led-fhd-2ms-lepszy-s24d300hl-24h-i4881234636.html

Jeśli chodzi o głośniki komputerowe, znajomy który "siedzi" w branży polecił mi Creative GigaWorks T20 II, poczytałem o nich, kupiłem - jeśli chodzi o współczynnik cena / jakość myśle że nie trafisz lepiej.

Ps. Jeśli chcesz coś większego to Microlab Solo C6 lub Solo C7 ;)

Pozdrawiam

0 głosów
odpowiedź 5 maja 2015 przez fckueve Dyskutant (9,470 p.)
O roździelczość się nie musisz martwić jeżeli Twoja karta graficzna jest spoko. Sam swojego często podpinam do telewizora który ma iną rozdzielczość...
0 głosów
odpowiedź 5 maja 2015 przez Ursan Bywalec (2,920 p.)
Ja kupiłem 23". Nie narzekam. Zmieściłem się w ~450zł.

Osobiście wolę matowe matryce IPS.

Możesz kupić monitor z wbudowanymi głośnikami.

Podobne pytania

–7 głosów
2 odpowiedzi 452 wizyt
0 głosów
6 odpowiedzi 3,041 wizyt
pytanie zadane 21 kwietnia 2015 w Offtop przez Dragonet.17 Pasjonat (19,630 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 1,417 wizyt

92,840 zapytań

141,781 odpowiedzi

320,856 komentarzy

62,172 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...