• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Strony www allegro

Object Storage Arubacloud
0 głosów
269 wizyt
pytanie zadane 8 września 2016 w Sieci komputerowe, internet przez Boshi VIP (100,240 p.)
Nie, ja nie chcę się denerwować, ale jak widzę coś takiego to mi się otwiera szafa z siekierą... Jak by mogli to by jeszcze tam nasr.. domeny, hostingi, wszystko za jedyne 135zł..  a panel to zwykły bootstrap napisany w ciągu 2h.

co lepsze 22  ludzi kupiło ten syf.  Zastanawia mnie tylko  ta grafika indywidualna.. skoro średnio przygotowanie layoutu i pocięcie przez grafika to 500zł -kilka tyś. Co lepsze, nawet strony na głupim wordpressie/joomli itd na darmowych szablonach troszkę zmienione kosztują średnio 500zł +

Jak taka legalna firma się utrzymuje z tego skoro jeszcze faktury wystawia? robią po 50 gówno stronek miesięcznie ?

paranoja.

http://allegro.pl/strona-www-internetowa-facebook-cms-pro-i6318924159.html

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 8 września 2016 przez xandros Nałogowiec (29,450 p.)
Zarządaj próbke kodu przed zakupem. Ocenimy. :P
komentarz 8 września 2016 przez Paweł1991 Nowicjusz (150 p.)
Patrząc na ich realizacje to większości HTML i CSS, mają gotowe moduły więc robią tylko kopiuj/wklej. Mnie bardziej zastanawia ile ich grafik musi mieć na godzinę skoro tylko biorą 135 zł za wszystko, jeszcze by brakowało aby w tej cenie dawali domenę i pierwszy rok hostingu za darmo :P
komentarz 8 września 2016 przez xandros Nałogowiec (29,450 p.)

* Na prośbę klienta jesteśmy w stanie zaparkować stronę na naszym serwerze. Pierwszy rok gratis. Kolejny: 95zł / rok.

komentarz 8 września 2016 przez Paweł1991 Nowicjusz (150 p.)
No to poniosło ich i to grubo.....Najgorsze jest to, że potem obrywa cały rynek przez takie zaniżanie cen.
komentarz 8 września 2016 przez Boshi VIP (100,240 p.)
xandros, szkoda mi kasy i nie mam zamiaru wspierać tych patałachów :D
komentarz 9 września 2016 przez xandros Nałogowiec (29,450 p.)
A kto mówił, byś zapłacił? Napisz do nich, że jesteś zainteresowany, ale chcesz prosić o próbke kodu, potem piszesz, że jednak się rozmyśliłeś, bo cośtam...
komentarz 9 września 2016 przez Boshi VIP (100,240 p.)
Spróbuję, ale sam wiesz, że i tak to polegnie ;)
komentarz 9 września 2016 przez Boshi VIP (100,240 p.)
Maila nie ma cwaniak.. ale widzę, teraz, ze to jeden i ten sam szablon wszędzie zmieniany tylko. Kod zero semantyki. Czyli kolejny gówno idiota który nie ma pojęcia o projektowaniu. Ciekawe jak wygląda ten jego  cms..
0 głosów
odpowiedź 8 września 2016 przez radek024 Szeryf (77,160 p.)
Jest klient - jest oferta. Nie każdy rozumie wszystko po kolei, nie wie, że da się taniej i łatwiej - takim ludziom chodzi o produkt i go otrzymują :P.
0 głosów
odpowiedź 9 września 2016 przez Boshi VIP (100,240 p.)
Sam sobie odpowiem by było widać ;_

jeszcze zastanawia mnie jedna rzecz. Ludzie sprzedają różne serwisy- domeny za np 20-30k itd, oczywiście jest zapis, że serwis zarabia 5-10k miesięcznie... niech mi ktoś powie, kto zabija kurę znoszącą złote jajka? oni mają ludzi za debili czy jak? chociaż z drugiej strony debili nie brakuje.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 219 wizyt
pytanie zadane 16 maja 2016 w Sieci komputerowe, internet przez Barttyyy Gaduła (4,680 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 223 wizyt
pytanie zadane 10 kwietnia 2016 w Sieci komputerowe, internet przez Krzysztof Rak Bywalec (2,420 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 1,228 wizyt
pytanie zadane 4 października 2018 w Sieci komputerowe, internet przez RafalS VIP (122,820 p.)

92,567 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,616 komentarzy

61,953 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...