• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Co jest Twoją pasją?

Object Storage Arubacloud
+7 głosów
503 wizyt
pytanie zadane 4 maja 2015 w Offtop przez sprtnbst Obywatel (1,710 p.)
Witajcie!

Każdy z nas obecnych tutaj interesuje się szeroko pojętą informatyką oraz programowaniem, jednak myślę, że nie jest to jedyne zainteresowanie żadnego z nas. Tak więc czym się interesujecie? Czemu poświęcacie czas kiedy nie programujecie? Jakie macie pasje? Napiszcie coś o nich i dlaczego właśnie to kochacie robić! Możliwe, że kogoś zainspirujecie!

Moje pasje to samorozwój oraz sztuki walki.

Słowo o samorozwoju - bardzo lubię poznawać nowe rzeczy, wręcz chłonę wiedzę. Uczę się języków, jestem naturalnym matematykiem i mam łatwość nauki programowania. Interesuję się też aspektami organizacji czasu, produktywnością i różnymi systemami zarządzania osobowego.

Słowo o sztukach walki - interesuję się MMA i BJJ (Brazylijskim Jiu Jitsu). Dla mnie BJJ to wspaniały sport i polecam go szczerze każdemu. Do tego kalistenika oraz siłownia. Jestem zwolennikiem tezy, że ciało i umysł są ściśle powiązane i nie możemy skutecznie rozwijać jednego zaniedbując drugie.

Pozdrawiam i zachęcam do dyskusji!

10 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 4 maja 2015 przez niezalogowany
No więc ja lubię karty, a raczej ogólnie sztuczki magiczne. Umiem ponad 100, a umiałbym więcej, gdybym nie przestał ;P Uwielbiam oglądać filmy z Jackie'm Chan'em, dzięki czemu się zainteresowałem Kung-fu. Coś mi się wydaje, że to chyba tyle ;)
+1 głos
odpowiedź 4 maja 2015 przez KatarzynaGie9 Bywalec (2,500 p.)
Moim hobby jest muzyka,sport (kolarstwo od 3 lat, bieganie rzadziej) wyszywanie, pisanie wierszy, programowanie rzecz jasna, czasami filmiki tworzę. ;)
+1 głos
odpowiedź 4 maja 2015 przez fckueve Dyskutant (9,470 p.)
  • Gra na gitarze elektrycznej
  • Mobilna fotografia amatorska
  • Cały mobilny świat
  • Muzyka Rock'owa
  • Filmy, głównie horrory
+1 głos
odpowiedź 4 maja 2015 przez Kuba Stary wyjadacz (12,460 p.)
Samoralizacja, siłownia, bieganie, poznawanie ludzi i kultur.

Sam kiedyś trenowałem Judo i Jiu-Jitsu, kilka razy przydało mi się w prawdziwym życiu, ale niestety nie bohatersko broniąc torebki starszej pani, a w obronie własnego telefonu :)
+1 głos
odpowiedź 4 maja 2015 przez Mister123450 Dyskutant (8,700 p.)
Ciekawi mnie wielce kosmos i sci-fi. Zainteresowałem się ostatnio parkourem, a jakoś pasji to nie mam.
+1 głos
odpowiedź 5 maja 2015 przez Wirus Stary wyjadacz (14,000 p.)
  • Programowanie - od dziecka to robię i będę
  • Oglądanie filmów/anime - kinomaniakiem jestem nie ukrywam jeżdżę często na maratony i dużo czasu marnuje na nie
  • Nauka - Poznawanie nowych rzeczy jest czymś co uwielbiam, jeśli czegoś nie spróbowałem to muszę to zrobić.
  • Piłka Nożna - grałem w klubie, przestałem bo brak czasu, ale co tydzień w każdy weekend gram w piłkę(jedyny sport, który uwielbiam z piłką, kiedyś uprawiałem Parkour)
  • Muzyka - Klasyczna, Electro House, Techno, Hardstyle i podobne do tego piosenki, Celtycka i czasami Rock lub coś cięższego zależnie od sytuacji xD
+1 głos
odpowiedź 5 maja 2015 przez webmaniac Nowicjusz (160 p.)

Krótko i na temat:

• Fotografia
  • Elektronika
  • Lotnictwo
  • Muzyka elektroniczna

Btw. to mój pierwszy post także witam wszystkich :D

+1 głos
odpowiedź 5 maja 2015 przez emilb213 Nowicjusz (160 p.)
Ja trenuję sztuki walki (Karate, Judo), gram na gitarze i pływam.
+1 głos
odpowiedź 5 maja 2015 przez p(sychi)atryk Obywatel (1,110 p.)
Witam! Ja interesuję się astronomią, którą uważam że to jedna z najpiękniejszych nauk. Do tego dochodzi fizyka kwantowa oraz rzecz jasna programowanie. A to wszystko lepiej mi się spełnia dzięki zastosowaniu samorozwoju :)
+1 głos
odpowiedź 11 maja 2015 przez shadou102 Pasjonat (21,630 p.)
  • Informatyka
  • Wędkarstwo
  • Muzyka, głównie rap (zbieram płyty CD i winylowe)
  • Książki (jak mam wolną chwile)

Podobne pytania

+4 głosów
7 odpowiedzi 5,521 wizyt
pytanie zadane 6 lipca 2016 w Offtop przez GameProgrammer Obywatel (1,140 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 287 wizyt
pytanie zadane 11 marca 2018 w Offtop przez pietia213 Dyskutant (8,110 p.)

92,669 zapytań

141,567 odpowiedzi

320,033 komentarzy

62,034 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...