• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Co jest Twoją pasją?

Object Storage Arubacloud
+7 głosów
482 wizyt
pytanie zadane 4 maja 2015 w Offtop przez sprtnbst Obywatel (1,710 p.)
Witajcie!

 

Każdy z nas obecnych tutaj interesuje się szeroko pojętą informatyką oraz programowaniem, jednak myślę, że nie jest to jedyne zainteresowanie żadnego z nas. Tak więc czym się interesujecie? Czemu poświęcacie czas kiedy nie programujecie? Jakie macie pasje? Napiszcie coś o nich i dlaczego właśnie to kochacie robić! Możliwe, że kogoś zainspirujecie!

 

Moje pasje to samorozwój oraz sztuki walki.

Słowo o samorozwoju - bardzo lubię poznawać nowe rzeczy, wręcz chłonę wiedzę. Uczę się języków, jestem naturalnym matematykiem i mam łatwość nauki programowania. Interesuję się też aspektami organizacji czasu, produktywnością i różnymi systemami zarządzania osobowego.

Słowo o sztukach walki - interesuję się MMA i BJJ (Brazylijskim Jiu Jitsu). Dla mnie BJJ to wspaniały sport i polecam go szczerze każdemu. Do tego kalistenika oraz siłownia. Jestem zwolennikiem tezy, że ciało i umysł są ściśle powiązane i nie możemy skutecznie rozwijać jednego zaniedbując drugie.

 

Pozdrawiam i zachęcam do dyskusji!

10 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 4 maja 2015 przez niezalogowany
No więc ja lubię karty, a raczej ogólnie sztuczki magiczne. Umiem ponad 100, a umiałbym więcej, gdybym nie przestał ;P Uwielbiam oglądać filmy z Jackie'm Chan'em, dzięki czemu się zainteresowałem Kung-fu. Coś mi się wydaje, że to chyba tyle ;)
+1 głos
odpowiedź 4 maja 2015 przez KatarzynaGie9 Bywalec (2,500 p.)
Moim hobby jest muzyka,sport (kolarstwo od 3 lat, bieganie rzadziej) wyszywanie, pisanie wierszy, programowanie rzecz jasna, czasami filmiki tworzę. ;)
+1 głos
odpowiedź 4 maja 2015 przez fckueve Dyskutant (9,470 p.)
  • Gra na gitarze elektrycznej
  • Mobilna fotografia amatorska
  • Cały mobilny świat
  • Muzyka Rock'owa
  • Filmy, głównie horrory
+1 głos
odpowiedź 4 maja 2015 przez Kuba Stary wyjadacz (12,460 p.)
Samoralizacja, siłownia, bieganie, poznawanie ludzi i kultur.

Sam kiedyś trenowałem Judo i Jiu-Jitsu, kilka razy przydało mi się w prawdziwym życiu, ale niestety nie bohatersko broniąc torebki starszej pani, a w obronie własnego telefonu :)
+1 głos
odpowiedź 4 maja 2015 przez Mister123450 Dyskutant (8,700 p.)
Ciekawi mnie wielce kosmos i sci-fi. Zainteresowałem się ostatnio parkourem, a jakoś pasji to nie mam.
+1 głos
odpowiedź 5 maja 2015 przez Wirus Stary wyjadacz (14,000 p.)
  • Programowanie - od dziecka to robię i będę
  • Oglądanie filmów/anime - kinomaniakiem jestem nie ukrywam jeżdżę często na maratony i dużo czasu marnuje na nie
  • Nauka - Poznawanie nowych rzeczy jest czymś co uwielbiam, jeśli czegoś nie spróbowałem to muszę to zrobić.
  • Piłka Nożna - grałem w klubie, przestałem bo brak czasu, ale co tydzień w każdy weekend gram w piłkę(jedyny sport, który uwielbiam z piłką, kiedyś uprawiałem Parkour)
  • Muzyka - Klasyczna, Electro House, Techno, Hardstyle i podobne do tego piosenki, Celtycka i czasami Rock lub coś cięższego zależnie od sytuacji xD
+1 głos
odpowiedź 5 maja 2015 przez webmaniac Nowicjusz (160 p.)

Krótko i na temat:

  • Fotografia
  • Elektronika
  • Lotnictwo
  • Muzyka elektroniczna

Btw. to mój pierwszy post także witam wszystkich :D

+1 głos
odpowiedź 5 maja 2015 przez emilb213 Nowicjusz (160 p.)
Ja trenuję sztuki walki (Karate, Judo), gram na gitarze i pływam.
+1 głos
odpowiedź 5 maja 2015 przez p(sychi)atryk Obywatel (1,110 p.)
Witam! Ja interesuję się astronomią, którą uważam że to jedna z najpiękniejszych nauk. Do tego dochodzi fizyka kwantowa oraz rzecz jasna programowanie. A to wszystko lepiej mi się spełnia dzięki zastosowaniu samorozwoju :)
+1 głos
odpowiedź 11 maja 2015 przez shadou102 Pasjonat (21,630 p.)
  • Informatyka
  • Wędkarstwo
  • Muzyka, głównie rap (zbieram płyty CD i winylowe)
  • Książki (jak mam wolną chwile)

Podobne pytania

+4 głosów
7 odpowiedzi 5,473 wizyt
pytanie zadane 6 lipca 2016 w Offtop przez GameProgrammer Obywatel (1,140 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 278 wizyt
pytanie zadane 11 marca 2018 w Offtop przez pietia213 Dyskutant (8,110 p.)

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,523 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...