• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Tworząc sklep sms mamy usługi i teraz tak jak stworzyc cos .....

VPS Starter Arubacloud
–1 głos
293 wizyt
pytanie zadane 8 września 2016 w Inne języki przez uMAXa Gaduła (4,290 p.)
Tworząc sklep sms mamy usługi i teraz tak jak stworzyc cos takiego od podstaw (wygląd/by działało) na przykładzie płatności homepay.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 8 września 2016 przez Lid$ Mądrala (6,300 p.)
Chłopie używaj przecinków, bo w końcu od czegoś one są.. napisałeś to tak, jakbyś w ogóle nie zadał pytania xD nie wspominając o braku znaku zapytania.

Hmm może ja się czepiam ale to forum nazywa się pasja-informatyki a nie -> pomóż mi zrobić biznes xD pozdrawiam!
komentarz 8 września 2016 przez uMAXa Gaduła (4,290 p.)
Jestem bez komputera,pisze na smartfonie a ty mnie uspokajasz :p Forum jest dla każdego kto chce spróbować swoich sił w kodowaniu przy pomocy doświadczonych już programistów,pasjonatów. To nie chodzi o bisnes a z ciekawości pytam
komentarz 8 września 2016 przez Lid$ Mądrala (6,300 p.)

Tylko czego oczekujesz, że ktoś ci krok po kroku od podstaw opowie jak to zrobić? Może się taka osoba znajdzie, różnie bywa.. ale myślę, że gdybyś zadał pytanie o to, czego konkretnie nie rozumiesz w danym temacie lub nie wiesz jak się za to zabrać, no to byłoby łatwiej pomóc, podpowiedzieć

PS - jak ktoś na odwal zadaje pytanie, w taki sam sposób mam ochotę na nie odpowiedzieć

komentarz 8 września 2016 przez uMAXa Gaduła (4,290 p.)
Nie chodzi mi szczegółowo lecz w krokach większych
0 głosów
odpowiedź 2 lutego 2017 przez Mistrz0000000 Bywalec (2,780 p.)
Opowiem najprościej na swoim przykładzie. Najpierw front-end potem cały backend(routing,rejestracja,logowanie), zrób testowy system kupowania bez płatności, a potem zaimplementuj te sms'y, chociaż ja bardziej polecam paypal. A dalej to już prosta sprawa z jakimiś dodatkami typu historia płatności, lista i dodawanie produktów. Poprostu zbuduj to co napisałem na początku i dodawaj po kolei różne opcje.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 287 wizyt
+1 głos
0 odpowiedzi 175 wizyt
pytanie zadane 18 lutego 2021 w C# przez maciejsz Nowicjusz (130 p.)
+1 głos
2 odpowiedzi 279 wizyt
pytanie zadane 22 lipca 2022 w PHP przez gatka84 Bywalec (2,150 p.)

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...